Katalog rozwiązań BESS
Porównuj architekturę, energię, moc, gwarancję i warunki eksploatacji. Braki i konflikty danych pozostają widoczne.

PowerHill
Zakres dostawy i obecność PCS wymagają potwierdzenia. Parametry AC określa się dla kompletnego zestawu.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 261
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 234,9
- Energia użyteczna AC (kWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 125
- Moc maksymalna AC (kW)
- 137,5
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Deklaracja ≥90% ze strony WWW producenta; brak w karcie PDF EN_20260625
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- PowerHill
- Model / SKU producenta
- PowerHill-P125-261kWh-S2
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS 125 kW (3P4W)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zewnętrzny moduł PCC do backupu (do 20 ms)
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 2,61
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (314 Ah, 5×1P52S)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- KONFLIKT: IP55 / C4 (karta PDF i instrukcja V4.0) vs IP67 / C5 (strona WWW)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -25
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1026 x 1350 x 2366
- Masa (kg)
- 2 800
- Poziom hałasu dB(A)
- 70
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, IEC 63056, IEC 62477-1, UN38.3, detekcja gazów palnych + Novec 1230 + instalacja wodna, IP55 (szafa bateryjna) / IP54 (przedział elektryczny)
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Wyjście backup 125 kW (<20 ms) wymaga opcjonalnego modułu zewnętrznego Dunext PCC
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, MQTT, Ethernet
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- Brak zdefiniowanego DoD i C-rate w dokumencie gwarancyjnym z 23.07.2026
- Zakres i podział gwarancji
- 5 lat system (PACK, PCS, EMS, chłodzenie cieczą) / 2 lata licznik i CT; opcja 6–10 lat
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

LUNA2000
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 241
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 216,9
- Energia użyteczna AC (kWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 100%
- Nominalny C-rate
- 0,45C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 108
- Moc maksymalna AC (kW)
- 118,8
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 91,3%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,7%
- Gwarantowane cykle
- 7 300
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 60%
- Układ chłodzenia
- Hybrydowe
- Warunki i granica pomiaru RTE
- 90,0% w Roku 0 przy pełnym obciążeniu (400 Vac, 25°C wg Performance Guide V1.0); 91,3% maks. przy 0,25C
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- LUNA2000 C&I Grid Forming
- Model / SKU producenta
- LUNA2000-241-2S1
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- PCS2000-108K-MB1 (108 kW)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zewnętrzny układ STS do backupu
- Maks. liczba jednostek równoległych
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (314 Ah, 4 pakiety, 240S1P)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 (szafa) / IP65 (obudowa pakietu z barierą tlenową)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -30
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 50
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 40
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1150 x 1800 x 2100
- Masa (kg)
- 2 800
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62933-5-1/2, VDE-AR-E 2510-2/50, EN 50549, IEC 60529, bariera tlenowa na poziomie pakietu, kierunkowe odprowadzanie gazów, górna klapa przeciwwybuchowa, aerozol
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Grid Forming; przełączanie on/off-grid wymaga zewnętrznego układu przełączającego (nie zastępuje UPS wg instrukcji)
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, Ethernet, Światłowód
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 7 300
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 60%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 760
- Warunki testu cyklicznego
- 100% DoD, -30 do +40°C: 5 840–6 023 cykli do 70% SOH; 7 300–8 760 cykli do 60% SOH
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat (2 lata Basic + 8 lat Advanced pod warunkiem stałego podłączenia do chmury FusionSolar)
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Wymaga połączenia
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

LUNA2000
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 215
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 193,5
- Energia użyteczna AC (kWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 100%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 108
- Moc maksymalna AC (kW)
- 118,8
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 91,3%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,7%
- Gwarantowane cykle
- 7 300
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 60%
- Układ chłodzenia
- Hybrydowe
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Maks. 91,3% w warunkach znamionowych on-grid (25°C, 0,5 CP, 400 Vac)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- LUNA2000 C&I ESS
- Model / SKU producenta
- LUNA2000-215-2S10
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- PCS2000-108K-MB1 (108 kW)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zewnętrzny układ STS do backupu
- Maks. liczba jednostek równoległych
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (280 Ah, 4 pakiety LUNA2000-54-2E1, 240S1P)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 (szafa i PCS) / IP65 (obudowa pakietu) / agregat LTMS 7,5 kW
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -30
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 50
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 40
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1150 x 1800 x 2100
- Masa (kg)
- 2 800
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62933-5-1/2, VDE-AR-E 2510-2/50, EN 50549, IEC 60529, bariera tlenowa na poziomie pakietu, kierunkowy wylot gazu, górny odpowietrznik przeciwwybuchowy, aerozol
- Tryb backup / off-grid
- Ograniczenia lub firmware do potwierdzenia
- Uwagi dotyczące backupu
- Egzemplarze wyprodukowane przed 2025 r. mogą posiadać ograniczenia trybu off-grid względem nowszych rewizji 215-2S11/241
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, Ethernet, Światłowód
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 7 300
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 60%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 7 300
- Warunki testu cyklicznego
- 100% DoD, 0,5CP, maks. 2 cykle/dzień, temp. otoczenia -30°C do +40°C, do 60% SOH
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat (2 lata Basic + 8 lat Advanced pod warunkiem podłączenia do FusionSolar; odłączenie >6 mies. skraca do 2 lat)
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Wymaga połączenia
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

PowerStack
Zakres dostawy i obecność PCS wymagają potwierdzenia. Parametry AC określa się dla kompletnego zestawu.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 458
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 412,2
- Energia użyteczna AC (kWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,24C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 110
- Moc maksymalna AC (kW)
- 110
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,5%
- Gwarantowane cykle
- 6 500
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- System RTE ≥90,0% (wobec 98,5% maks. sprawności samego przekształtnika PCS Sc110Cx)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- PowerStack 200CS
- Model / SKU producenta
- ST455CS-4H (ST455kWh-110kW-4h)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Sc110Cx (110 kW AC, chłodzony powietrzem)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zewnętrzna szafa transformatorowa dla off-grid; EMS300CP — element opcjonalny
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 25
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 11,45
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (280 Ah CALB, 256S2P, 819,2 V)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55; KONFLIKT korozji: C5 / C5-L w standardzie (karta V3 i broszura 2025) vs C3 standard / C5 opcja (karta dystrybutorów)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -30
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Wymiary W × D × H (mm)
- 2152 x 1610 x 2470
- Masa (kg)
- 5 300
- Poziom hałasu dB(A)
- 70
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, UL9540A, IP55 / klasa korozyjności C5-L w standardzie, detektor gazów palnych, detektor dymu, detektor ciepła, sygnalizator dźwiękowy, aerozol
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Praca wyspowa (do 10 szaf off-grid) wymaga bezwzględnie zewnętrznej szafy transformatorowej 250 kVA (1200×2000×1200 mm, +1500 kg)
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, Ethernet
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 300–2000 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 500
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 500
- Warunki testu cyklicznego
- 6 500 cykli potwierdzone w FAQ PowerStack 200CS V1.0 (2025); próg końcowy SOH do weryfikacji z Distribution Warranty
- Zakres i podział gwarancji
- Standardowo 5 lat / 6 500 cykli w dystrybucji EU (opcja przedłużenia do 10 lat)
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

ESA G10
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 261,25
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 235,13
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 235,13
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 125
- Moc maksymalna AC (kW)
- 137,5
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 92%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,6%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Maks. sprawność systemu 92,0% (wobec 98,6% maks. sprawności samego PCS); karta nie precyzuje udziału chłodzenia
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- ESA Series C&I
- Model / SKU producenta
- GW125/261-ESA-LCN-G10
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS 125 kW (maks. 137,5 kW @ 400V)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Dedykowany układ STS dla konfiguracji G10
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 20
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 5,22
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (314 Ah, 5×52,25 kWh, 832 V)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP54 / Klasa antykorozyjna C4 (opcjonalnie C5)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -25
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 35
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1050 x 1400 x 2250
- Masa (kg)
- 2 580
- Poziom hałasu dB(A)
- 70
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, NC RfG, 6-warstwowa ochrona: aerozol (pakiet + szafa) + instalacja gaśnicza wodna, wentylator przeciwwybuchowy, IP54 / C4 (opcja C5)
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Praca mikrosieciowa wymaga dedykowanej szafy przełączającej STS wersji G10 (zakaz mieszania szaf G10 i G11 w jednym projekcie)
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, Modbus RTU
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 000
- Warunki testu cyklicznego
- 10 lat lub 6 000 cykli do ≥70% z 261,25 kWh; test cykli przy 20–35°C, ≤90% DoD (235,13 kWh), maks. 2 cykle/dzień
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat ogniwa (wydajność) / 5 lat elektronika i obudowa / 2 lata chłodzenie cieczą, ppoż. i zamek (wydłużane do 5 lat z SEMS+)
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Wymaga połączenia
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

ESA G11
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 261,25
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 235,13
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 235,13
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 125
- Moc maksymalna AC (kW)
- 137,5
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 92%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,6%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Maks. sprawność systemu 92,0% (wobec 98,6% maks. sprawności samego PCS)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- ESA Series C&I
- Model / SKU producenta
- GW125/261-ESA-LCN-G11
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS 125 kW (maks. 137,5 kW @ 400V)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Dedykowany układ STS dla konfiguracji G11
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 20
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 5,22
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (314 Ah, 5×52,25 kWh, 832 V)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP54 / Klasa antykorozyjna C4 (opcjonalnie C5)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -25
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 35
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1050 x 1400 x 2250
- Masa (kg)
- 2 580
- Poziom hałasu dB(A)
- 70
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, NC RfG, 6-warstwowa ochrona: aerozol (pakiet + szafa) + instalacja gaśnicza wodna, wentylator przeciwwybuchowy + płyty przeciwwybuchowe (explosion-proof plates)
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Praca mikrosieciowa wymaga dedykowanej szafy przełączającej STS wersji G11 (zakaz mieszania z G10)
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, Modbus RTU
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 000
- Warunki testu cyklicznego
- 10 lat lub 6 000 cykli do ≥70% z 261,25 kWh; test cykli przy 20–35°C, ≤90% DoD (235,13 kWh), maks. 2 cykle/dzień
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat ogniwa (wydajność) / 5 lat elektronika i obudowa / 2 lata chłodzenie cieczą, ppoż. i zamek (5 lat z SEMS+)
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Wymaga połączenia
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

SigenStack
System DC-coupled / hybrydowy. Parametry AC zależą od konfiguracji falownika, urządzeń współpracujących i granicy kompletnego zestawu.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 253,26
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 245,7
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 245,7
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 97%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 125
- Moc maksymalna AC (kW)
- 137,5
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 91%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,6%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 60%
- Układ chłodzenia
- Powietrze
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Brak jawnego RTE AC-AC w karcie; podano wyłącznie sprawność falownika 98,6% (400V) / 98,8% (480V)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- SigenStack C&I (Zestaw 21× BAT 12.0)
- Model / SKU producenta
- 21× SIG-STACK-BAT-12.0 + BC M2-0.5C-BST + Sigen PV 125M1-HYB
- Forma fizyczna produktu
- System modułowy / rack
- Topologia sprzęgania
- DC-coupled · układ hybrydowy
- PCS / model przekształtnika
- Sigen PV 125M1-HYB (125 kW z portem backup 0 ms)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Brak dodatkowych komponentów dla konfiguracji M1 Hybrid według rekordu
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 100
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 25,3
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (314 Ah, 21 modułów po 12,06 kWh nom. / 11,70 kWh użytk. w 3 kolumnach po 7 szt.)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP66 (cały stos i falownik; zakaz montażu <2000 m od morza bez zgody producenta)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -20
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 3 kolumny x (768 x 363 x 2543)
- Masa (kg)
- 2 487
- Poziom hałasu dB(A)
- 70
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, IEC/EN 62109-1/2, IP66, wbudowany aerozol gaśniczy w modułach, czujnik dymu, układ wydechowy gazów, AFCI
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane 0 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- Wersja falownika M1-HYB posiada wbudowany port Backup z przełączaniem 0 ms (uwaga: wersja M1-HYA jest wyłącznie on-grid!)
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, Sigen Cloud, Bez zewnętrznego dataloggera do 100 jedn.
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 60%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 10 000
- Warunki testu cyklicznego
- Gwarancja EU na moduł: 6 000 cykli przy 0,5C (lub 4 200 cykli przy 0,5–1C) do 60% SOH w stałej temp. 25±5°C (10 000 cykli dotyczy wyłącznie testu samego ogniwa)
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat Advanced na BAT 12.0, BC i falownik pod warunkiem stałego podłączenia do Sigen Cloud (bez chmury >6 mies. spada do 2 lat Basic na baterię i BC!)
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Wymaga połączenia
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

AELIO-P50B100
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 100
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 90
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 90
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 50
- Moc maksymalna AC (kW)
- 55
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 89,5%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- HVAC
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Brak jawnego RTE AC-AC w PDF; sprawność falownika PCS X3-AELIO-50K: maks. 98,0% (euro: 97,2%)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- ESS-AELIO C&I
- Model / SKU producenta
- AELIO-P50B100 (7×TB-HR140 + X3-AELIO-50K)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- X3-AELIO-50K (50 kW AC / 55 kVA maks.; EPS 55 kW ciągle / 75 kW 10 s)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres backup / BOS do potwierdzenia
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 1
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (280 Ah, 7×14,3 kWh pakiet 1P16S 51,2 V; system 358,4 V, zakres 280–408,8 V)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- Szafa IP55 (IP54 w V1.3-20240712) / PCS IP66 / Pakiet IP20 (brak klasy C w PDF)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -30
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1280 x 1150 x 2300
- Masa (kg)
- 1 600
- Poziom hałasu dB(A)
- 70
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- 4-poziomowy system PPOŻ: detekcja gazu palnego, dymu, temperatury i zalania + aerozol / Novec 1230 + zraszanie wodne + przegrody ogniowe o odporności 1,5h (EI 90)
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane do 20 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- Wyjście EPS 55 kW ciągle / 75 kW przez 10 s (z falownikiem X3-AELIO-50K)
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, SolaX Cloud, VPP-ready
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 000
- Warunki testu cyklicznego
- Gwarancja EU: limit przerobu energii 287,7 MWh do 70% SOH (w gwarancji AU: 6 000 cykli); test BMS przy 0,2C w 25–30°C; DoD 90% (V1.3-20240819)
- Zakres i podział gwarancji
- Bateria i BMS: 10 lat / PCS: 5 lat (wydłużane bezpłatnie do 10 lat pod warunkiem rejestracji w SolaX Cloud) / Szafa ster.: 5 lat / Akcesoria: 2 lata
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Wymaga połączenia
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

AELIO-P60B100
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 100
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 90
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 90
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,6C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 60
- Moc maksymalna AC (kW)
- 66
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 89,5%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- HVAC
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Brak jawnego RTE AC-AC w PDF; sprawność falownika PCS X3-AELIO-60K: maks. 98,0% (euro: 97,2%)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- ESS-AELIO C&I
- Model / SKU producenta
- AELIO-P60B100 (7×TB-HR140 + X3-AELIO-60K)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- X3-AELIO-60K (60 kW AC / 66 kVA maks.; EPS 66 kW ciągle / 90 kW 10 s)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres backup / BOS do potwierdzenia
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 1
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (280 Ah, 7×14,3 kWh pakiet 1P16S 51,2 V; system 358,4 V, zakres 280–408,8 V)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- Szafa IP55 (IP54 w V1.3-20240712) / PCS IP66 / Pakiet IP20
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -30
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1280 x 1150 x 2300
- Masa (kg)
- 1 600
- Poziom hałasu dB(A)
- 70
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- 4-poziomowy system PPOŻ: detekcja gazu palnego, dymu, temperatury i zalania + aerozol / Novec 1230 + zraszanie wodne + przegrody ogniowe o odporności 1,5h (EI 90)
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane do 20 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- Wyjście EPS 66 kW ciągle / 90 kW przez 10 s (z falownikiem X3-AELIO-60K)
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, SolaX Cloud, VPP-ready
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 000
- Warunki testu cyklicznego
- Gwarancja EU: limit przerobu energii 287,7 MWh do 70% SOH (w gwarancji AU: 6 000 cykli); test BMS przy 0,2C w 25–30°C; DoD 90%
- Zakres i podział gwarancji
- Bateria i BMS: 10 lat / PCS: 5 lat (wydłużane do 10 lat pod warunkiem podłączenia do SolaX Cloud) / Szafa ster.: 5 lat / Akcesoria: 2 lata
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Wymaga połączenia
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.
CSS-OD IP55
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 107,52
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 96,77
- Energia użyteczna AC (kWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,46C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 49,9
- Moc maksymalna AC (kW)
- 49,9
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 89%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Powietrze
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Sprawność pełnego cyklu AC-AC (RTE) niepodana wprost w skróconej karcie publicznej
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- Commercial Storage CSS-OD
- Model / SKU producenta
- CSS-OD 107
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Falownik bateryjny SolarEdge 49,9 kW (lub wariant 29,9 kW)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymagany kontroler SolarEdge ONE
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 20
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 2,1
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (280 Ah, 107,52 kWh znamionowo)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP54 (przystosowana do montażu wewnętrznego i zewnętrznego)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -20
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1050 x 1371 x 2085
- Masa (kg)
- 1 435
- Poziom hałasu dB(A)
- 70
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62477-1, EN 50549-1/10, NC RfG, PTPiREE, moduły zintegrowane z Novec 1230 + szafa 2x aerozol + rura wodna DN65 + detektor CO i dymu + zawory nadciśnieniowe i panele deflagracyjne
- Tryb backup / off-grid
- Ograniczenia lub firmware do potwierdzenia
- Uwagi dotyczące backupu
- UWAGA: Zintegrowana funkcja backup (<20 ms) w karcie CSS-OD 107 jest uzależniona od aktualizacji oprogramowania firmware w 2026 r.!
- Protokoły komunikacyjne EMS
- SolarEdge ONE for C&I, Modbus TCP
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- 10 lat lub 8 000 cykli przy zachowaniu min. 70% SOH (wg europejskiej dokumentacji i FAQ modelu 107)
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat gwarancji produktowej i pojemnościowej (wymaga potwierdzenia dostępności handlowej modelu w Polsce)
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

CSS-OD IP55
Zakres dostawy i obecność PCS wymagają potwierdzenia. Parametry AC określa się dla kompletnego zestawu.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 197,12
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 177,41
- Energia użyteczna AC (kWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,51C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 100
- Moc maksymalna AC (kW)
- 100
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 89%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Gwarantowane cykle
- 7 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Powietrze
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Sprawność pełnego cyklu AC-AC (RTE) do potwierdzenia w szczegółowej karcie pomiarowej
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- Commercial Storage CSS-OD
- Model / SKU producenta
- CSS-OD 197
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Falownik bateryjny SolarEdge 100 kW (lub wariant 50 kW)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zewnętrzny układ backup — zależnie od projektu
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 20
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 4
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (280 Ah, 197,12 kWh znamionowo)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP54 (szafa fabrycznie zmontowana)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -20
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1300 x 1200 x 2360
- Masa (kg)
- 2 360
- Poziom hałasu dB(A)
- 70
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62109-1/2, IEC 62477-1, EN 50549-1/10, NC RfG, PTPiREE, moduły zintegrowane z Novec 1230 + szafa 2x aerozol + przyłącze wody + detektor CO, dymu i zalania + panele deflagracyjne
- Tryb backup / off-grid
- Brak funkcji backup / off-grid
- Uwagi dotyczące backupu
- UWAGA: W tabeli porównawczej specyfikacji model CSS-OD 197 NIE posiada zintegrowanego przełączania backup (w przeciwieństwie do modelu 107)!
- Protokoły komunikacyjne EMS
- SolarEdge ONE for C&I, Modbus TCP
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 7 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- KONFLIKT: Oficjalna gwarancja od 01.01.2026 dla CSS-OD 197 podaje 7 000 pełnych cykli przy 90% DoD do ≥70% SOH (broszury serii podają 8 000 cykli)
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat gwarancji produktowej; gwarancja pojemności 7 000 cykli lub 10 lat do 70% SOH (wg PDF z 01.01.2026)
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

Storage XL IP20
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 89
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 89
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 89
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 100%
- Nominalny C-rate
- 0,56C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 50
- Moc maksymalna AC (kW)
- 50
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98%
- Gwarantowane cykle
- 8 500
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Powietrze
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Karta podaje sprawność samej baterii do 98%, co NIE jest sprawnością RTE AC-AC całego systemu z falownikiem
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- Storage XL Package (Indoor)
- Model / SKU producenta
- CS-89-IN-50 (Sunny Tripower Storage X 50)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- SMA Sunny Tripower Storage X 50 kW (lub wariant 30 kW)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymagany zewnętrzny licznik energii; Wymagane pomieszczenie PPOŻ EI60
- Maks. liczba jednostek równoległych
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (89 kWh energii użytkowej wg karty CSSX-30-DS-en-12)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP20 — wyłącznie montaż WEWNĄTRZ budynku (wymaga wydzielenia pożarowego EI 60 wg WT 2026!)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Temperatura początku deratingu (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Wymiary W × D × H (mm)
- 597 x 960 x 2058
- Masa (kg)
- 941
- Poziom hałasu dB(A)
- 75
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- Ogniwa LFP (320V DC nom.), zarządzanie termiczne BMS, szafa wewnętrzna IP20 (wymaga wydzielenia pożarowego pomieszczenia EI 60 wg WT 2026)
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- UWAGA Kosztowa: Wymagany licznik energii (Energy Meter) nie jest zawarty w pakiecie bazowym wg karty katalogowej!
- Protokoły komunikacyjne EMS
- SMA Commercial Energy Solution EMS, Modbus TCP
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 500
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 500
- Warunki testu cyklicznego
- Do 8 500 gwarantowanych cykli i 10 lat gwarancji pojemności zgodnie z warunkami gwarancyjnymi SMA (próg SOH do weryfikacji w PDF)
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat gwarancji pojemności baterii i do 8 500 cykli wg warunków SMA
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

Storage XL IP55
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 107
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 107
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 107
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 100%
- Nominalny C-rate
- 0,47C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 50
- Moc maksymalna AC (kW)
- 50
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98%
- Gwarantowane cykle
- 8 500
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- HVAC
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Karta podaje sprawność samej baterii do 98% — systemowe RTE AC-AC (z uwzględnieniem pracy klimatyzacji HVAC) wymaga potwierdzenia
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- Storage XL Package (Outdoor)
- Model / SKU producenta
- CS-107-OUT-50 (Sunny Tripower Storage X 50)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- SMA Sunny Tripower Storage X 50 kW (lub wariant 30 kW)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymagany zewnętrzny licznik energii
- Maks. liczba jednostek równoległych
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (107 kWh energii użytkowej wg karty CSSX-30-DS-en-12)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 (szafa zewnętrzna z aktywnym chłodzeniem HVAC)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Temperatura początku deratingu (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1150 x 1375 x 2120
- Masa (kg)
- 1 515
- Poziom hałasu dB(A)
- 75
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- Ogniwa LFP (384V DC nom.), IP55 / klasa korozyjności C3 (ISO 12944), zintegrowany system gaśniczy (fire suppression), detekcja gazu i dymu, aktywne zarządzanie termiczne HVAC
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- UWAGA Kosztowa: Wymagany licznik energii (Energy Meter) nie wchodzi w skład pakietu bazowego!
- Protokoły komunikacyjne EMS
- SMA Commercial Energy Solution EMS, Modbus TCP
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 500
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 500
- Warunki testu cyklicznego
- Do 8 500 gwarantowanych cykli i 10 lat gwarancji pojemności zgodnie z warunkami gwarancyjnymi SMA
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat gwarancji pojemności baterii i do 8 500 cykli wg warunków SMA
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

Storage XL IP20
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 197
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 197
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 197
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 100%
- Nominalny C-rate
- 0,25C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 50
- Moc maksymalna AC (kW)
- 50
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98%
- Gwarantowane cykle
- 8 500
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Powietrze
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Karta podaje sprawność samej baterii do 98% — systemowe RTE AC-AC (z falownikiem) wymaga potwierdzenia
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- Storage XL Package (Indoor)
- Model / SKU producenta
- CS-197-IN-50 (Sunny Tripower Storage X 50)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- SMA Sunny Tripower Storage X 50 kW
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymagany zewnętrzny licznik energii; Wymagane pomieszczenie PPOŻ EI120
- Maks. liczba jednostek równoległych
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (197 kWh energii użytkowej wg karty CSSX-30-DS-en-12)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP20 — montaż wyłącznie WEWNĄTRZ budynku (powyżej 100 kWh wewnątrz budynku wymaga przegród EI 120 wg WT 2026!)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Temperatura początku deratingu (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1147 x 994 x 2058
- Masa (kg)
- 1 797
- Poziom hałasu dB(A)
- 75
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- Ogniwa LFP (704V DC nom.), zarządzanie termiczne BMS, szafa wewnętrzna IP20 (powyżej 100 kWh wewnątrz budynku wymaga przegród EI 120 wg WT 2026)
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Wymagany licznik energii (Energy Meter) nie wchodzi w skład pakietu bazowego
- Protokoły komunikacyjne EMS
- SMA Commercial Energy Solution EMS, Modbus TCP
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 500
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 500
- Warunki testu cyklicznego
- Do 8 500 gwarantowanych cykli i 10 lat gwarancji pojemności zgodnie z warunkami gwarancyjnymi SMA
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat gwarancji pojemności baterii i do 8 500 cykli wg warunków SMA
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

Storage XL IP55
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 197
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 197
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 197
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 100%
- Nominalny C-rate
- 0,25C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 50
- Moc maksymalna AC (kW)
- 50
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98%
- Gwarantowane cykle
- 8 500
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- HVAC
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Karta podaje sprawność samej baterii do 98% — systemowe RTE AC-AC z pracą klimatyzacji HVAC do potwierdzenia
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- Storage XL Package (Outdoor)
- Model / SKU producenta
- CS-197-OUT-50 (Sunny Tripower Storage X 50)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- SMA Sunny Tripower Storage X 50 kW
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymagany zewnętrzny licznik energii
- Maks. liczba jednostek równoległych
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (197 kWh energii użytkowej wg karty CSSX-30-DS-en-12)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 (szafa zewnętrzna z aktywnym chłodzeniem HVAC)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Temperatura początku deratingu (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1150 x 1375 x 2120
- Masa (kg)
- 2 200
- Poziom hałasu dB(A)
- 75
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- Ogniwa LFP (704V DC nom.), IP55 / klasa korozyjności C3 (ISO 12944), zintegrowany system gaśniczy (fire suppression), detekcja gazu i dymu, aktywne zarządzanie termiczne HVAC
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Wymagany licznik energii (Energy Meter) nie wchodzi w skład pakietu bazowego
- Protokoły komunikacyjne EMS
- SMA Commercial Energy Solution EMS, Modbus TCP
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 500
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 500
- Warunki testu cyklicznego
- Do 8 500 gwarantowanych cykli i 10 lat gwarancji pojemności zgodnie z warunkami gwarancyjnymi SMA
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat gwarancji pojemności baterii i do 8 500 cykli wg warunków SMA
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.
C-BOX
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 256
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 230,4
- Energia użyteczna AC (kWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,47C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 120
- Moc maksymalna AC (kW)
- 120
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Hybrydowe
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Redukcja strat ciepła o ok. 20% dzięki laserowemu łączeniu ogniw (moduły ~1 kWh spawane w Środzie Śląskiej); dokładne RTE AC-AC zależy od konfiguracji projektu
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- Corab Energy Storage C-BOX (Polska)
- Model / SKU producenta
- Corabes C-BOX 256–500 kWh / 120 kW AC (Fabryka Środa Śląska)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Dwukierunkowy PCS do 120 kW AC (4×30 kW kaskadowo, natychmiastowe odłączanie łańcuchów DC pod pełnym obciążeniem)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres BOS zależny od projektu
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 5
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (ogniwa klasy Bloomberg Tier 1 łączone laserowo w moduły ~1 kWh z paszportyzacją i czujnikiem temp. na każdym ogniwie)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- Niepotwierdzone w dostępnych źródłach.
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -35
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 20
- Wymiary W × D × H (mm)
- 2200 x 1500 x 2400 (zabudowa modułowa wg projektu)
- Masa (kg)
- 3 200
- Poziom hałasu dB(A)
- 68
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- Obudowa ognioodporna EI 120 / REI 120 (płyty warstwowe z wełną mineralną), wczesna detekcja gazów + analiza trendów BMS, zewnętrzny wyłącznik awaryjny EPO
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Polska produkcja (Środa Śląska — wysoki Polish/EU Content); autorski Corabes EMS, BMS i SCADA całkowicie bez chmury i bez chińskich serwerów (ochrona przed backdoor, VPN, otwarty kod)
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Corabes Local EMS/SCADA, Modbus TCP/RTU, CAN, RS485, Szyfrowany VPN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- Brak potwierdzonych szczegółowych warunków testu cykli w dostępnych źródłach.
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat gwarancji i 8 000 cykli polskiego producenta Corab Energy Storage (praca lokalna 100% bez wymogu chmury)
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

EnerCab
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 261
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 234,9
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 209,1
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,48C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 125
- Moc maksymalna AC (kW)
- 125
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 89%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,5%
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Karta podaje 89% maksymalnej sprawności systemu (potwierdzić, czy wartość obejmuje zużycie własne chłodzenia cieczą)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- EnerCab C&I Series
- Model / SKU producenta
- Cabinet 261k (EnerCab 261k)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS 125 kW AC (IP66)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres backup / BOS do potwierdzenia
- Maks. liczba jednostek równoległych
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (314 Ah, 261 kWh @ 25°C / 0,5P)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP54 (cała szafa systemowa) / IP67 (pakiet bateryjny) / IP66 (PCS)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -25
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1000 x 1350 x 2300
- Masa (kg)
- 2 670
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- Wielopoziomowy BMS/PLC Siemens, zintegrowana detekcja dymu, gazów palnych i temperatury, IP67 (pakiet) / IP54 (szafa)
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Praca rezerwowa i szczegóły układu SZR do potwierdzenia w dokumentacji projektowej E-HUB
- Protokoły komunikacyjne EMS
- PROFINET, Ethernet, CAN, RS-485
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- Deklaracja 8 000 cykli w karcie Cabinet 261k_PL.pdf (warunki DoD, temperatury i progu SOH do potwierdzenia w gwarancji)
- Zakres i podział gwarancji
- Warunki polskiej gwarancji produktowej i pojemnościowej (throughput) wymagają pisemnego potwierdzenia
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

EnerCab
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 418
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 376,2
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 334,8
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,51C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 215
- Moc maksymalna AC (kW)
- 215
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 89%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,5%
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Karta podaje 89% maksymalnej sprawności systemu
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- EnerCab C&I Series
- Model / SKU producenta
- Cabinet 418k (EnerCab 418k)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS 215 kW AC (IP66)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres backup / BOS do potwierdzenia; Wymaga projektu architektoniczno-budowlanego powyżej 300 kWh — według rekordu
- Maks. liczba jednostek równoległych
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (314 Ah, 418 kWh @ 25°C / 0,5P)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP54 (szafa systemowa) / IP67 (pakiet bateryjny) / IP66 (PCS)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -25
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1300 x 1350 x 2500
- Masa (kg)
- 3 700
- Poziom hałasu dB(A)
- 68
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- Wielopoziomowy BMS, zintegrowana detekcja dymu, gazów palnych i temperatury, IP67 (pakiet) / IP54 (szafa)
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Wymaga weryfikacji zewnętrznego osprzętu SZR dla mocy 215 kW AC
- Protokoły komunikacyjne EMS
- PROFINET, Ethernet, CAN, RS-485
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 300–2000 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- Deklaracja 8 000 cykli w karcie Cabinet 418k_PL.pdf (warunki DoD i próg SOH do potwierdzenia)
- Zakres i podział gwarancji
- Warunki gwarancji do potwierdzenia w ofercie projektowej E-HUB
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

FlexiStore F261-S
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 261
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 242
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 242
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 92,7%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 125
- Moc maksymalna AC (kW)
- 125
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 88%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,5%
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Potwierdzona w karcie katalogowej F261-S sprawność cyklu systemu ≤90% oraz jawna energia wyjściowa 242 kWh (z 261 kWh nom.)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- FlexiStore C&I (Shanghai Electric)
- Model / SKU producenta
- FlexiStore F261-S
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS 125 kW AC + wbudowany moduł STS (w wersji F261-S)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Brak dodatkowego STS przy pojedynczej jednostce — według rekordu
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 12
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 3,13
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (314 Ah, konfiguracja 1P260S, 832 V, zakres 728–936 V)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 / Klasa antykorozyjna C3-M w standardzie
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -30
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 25
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1000 x 1350 x 2350
- Masa (kg)
- 3 000
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- UL 9540A, NFPA 855, IEC 62619, IEC 63056, EN 62477, EN 50549, UN3480, GB/T 36276, gaszenie aerozolowe
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane do 20 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- Wariant F261-S posiada wbudowany STS do płynnego przełączania on/off-grid (praca wyspowa równoległa ograniczona do 1 szafy; nie mylić z wariantem F261-I bez STS!)
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- ≥8 000 cykli przy 0,5C, 25°C do progu 70% EOL wg oficjalnej karty katalogowej z 09.03.2026
- Zakres i podział gwarancji
- Warunki polskiej karty gwarancyjnej i podmiotu serwisującego wymagają pisemnego potwierdzenia
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

FlexiStore F418
Blok bateryjny DC. Moc AC, energia AC i RTE AC–AC są parametrami zestawu z dobranym PCS.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 418
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 387
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 387
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 92,6%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 215
- Moc maksymalna AC (kW)
- 215
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 91,2%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- W zestawie
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- RTE AC–AC jest parametrem kompletnego zestawu. Należy uwzględnić dobrany dwukierunkowy PCS, pozostałą infrastrukturę konwersji i potrzeby własne. Nie jest to samodzielny parametr bloku bateryjnego DC. Karta szafy DC podaje maks. 93% sprawności cyklu (sprawdzić sprawność całkowitą AC-AC po dołożeniu zewnętrznego przekształtnika PCS)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- FlexiStore C&I (Shanghai Electric)
- Model / SKU producenta
- FlexiStore F418 (Szafa DC + Zewn. PCS)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- Blok bateryjny DC · PCS zewnętrzny
- PCS / model przekształtnika
- Brak wbudowanego PCS — szafa DC wymagająca zewnętrznego PCS 100–215 kW
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymagany zewnętrzny PCS dobrany do zakresu 100–215 kW; Wymaga projektu architektoniczno-budowlanego powyżej 300 kWh — według rekordu
- Maks. liczba jednostek równoległych
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (314 Ah, konfiguracja 1P416S, napięcie 1331,2 V, zakres 1164,8–1497,6 V)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 / Klasa antykorozyjna C3-M w standardzie
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -30
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 25
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1400 x 1320 x 2350
- Masa (kg)
- 3 700
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- UL 9540A, IEC 62619, IEC 63056, EN 62477, UN3480, GB/T 36276, aerozol, detektory gazów palnych, aktywny wyciąg, panele wybuchowe, przyłącze wodne
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- UWAGA Kosztowa: Szafa F418 jest szafą po stronie DC (1331 V) — wymaga dokupienia zewnętrznego falownika PCS (100–215 kW)!
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 300–2000 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- ≥8 000 cykli przy 0,5C, 25°C do progu 70% EOL wg karty technicznej F418 (02.2026)
- Zakres i podział gwarancji
- Warunki gwarancji europejskiej do potwierdzenia wraz z dobranym przekształtnikiem PCS
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.
GE-F60
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 61,44
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 55,3
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 55,3
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,81C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 50
- Moc maksymalna AC (kW)
- 50
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 97,6%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Powietrze
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Karta serii GE-F60; granica AC-AC z Aux do weryf.
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- GE-F60 Series
- Model / SKU producenta
- GE-F60 (50kW/61.44kWh)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS 50 kW AC
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres wymaganych komponentów BOS do potwierdzenia
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 6
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 0,36
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (120 Ah, 512 V)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 (zewn.)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -20
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 40
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 735 x 1045 x 2235
- Masa (kg)
- 1 010
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- UN38.3, CB, CE, CEC, IEC 62040, EN IEC 61000-6-2, aerozol (pakiet + szafa), detekcja gazów palnych, dymu, temperatury i zalania, aktywny wyciąg, rura wodna
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane do 20 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- Praca wyspowa i SZR wspierane
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 90% DoD, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- 5–10 lat wg karty Deye PL
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Wymaga połączenia
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.
MS-G215-2H3
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 215
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 193,5
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 193,5
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,47C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 100
- Moc maksymalna AC (kW)
- 100
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 88%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,5%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Powietrze
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Broszura Deye C&I podaje maks. 88% RTE
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- MS-G215 Series
- Model / SKU producenta
- MS-G215-2H3 (100kW/215kWh)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS 100 kW AC
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres wymaganych komponentów BOS do potwierdzenia
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 2,15
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (280 Ah, 768 V)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP54 / C4
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -20
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 45
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1765 x 1000 x 2500
- Masa (kg)
- 2 700
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- Odporność ogniowa 1h (1-hour flame retardant), gaszenie aerozolowe, IP54, klasa korozyjności C4
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Wymaga zewnętrznego STS dla backupu
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 0,5C, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- 5–10 lat wg karty Deye
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Wymaga połączenia
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

BOS-G60
System DC-coupled / hybrydowy. Parametry AC zależą od konfiguracji falownika, urządzeń współpracujących i granicy kompletnego zestawu.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 61,44
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 55,3
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 55,3
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,81C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 50
- Moc maksymalna AC (kW)
- 50
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 97,6%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Powietrze
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Zestaw rack HV + falownik 50 kW
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- BOS-G Pro Rack
- Model / SKU producenta
- BOS-G60 + SUN-50K-SG01HP3
- Forma fizyczna produktu
- System modułowy / rack
- Topologia sprzęgania
- DC-coupled · układ hybrydowy
- PCS / model przekształtnika
- Falownik Deye SUN-50K-SG01HP3
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymagane pomieszczenie wewnętrzne — zakres do weryfikacji projektowej
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 16
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 0,98
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (100 Ah, 12×5,12 kWh)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP20 (rack wewn.) / IP65 (PCS)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -20
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 589 x 590 x 2240
- Masa (kg)
- 629
- Poziom hałasu dB(A)
- 60
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- UL 9540, UL 9540A, UL 1973, IEC 62619, VDE 2510-50, CE, UN38.3, IEC 62040
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane do 20 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- Port Load/Backup w falowniku SUN-50K
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 90% DoD, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat wg warunków Deye
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Wymaga połączenia
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

BOS-G80 Pro
System DC-coupled / hybrydowy. Parametry AC zależą od konfiguracji falownika, urządzeń współpracujących i granicy kompletnego zestawu.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 81,92
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 73,7
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 73,7
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,61C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 50
- Moc maksymalna AC (kW)
- 50
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 97,6%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Powietrze
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Zestaw rack 16 modułów + falownik 50 kW
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- BOS-G Pro Rack
- Model / SKU producenta
- BOS-G80 Pro + SUN-50K-SG01HP3
- Forma fizyczna produktu
- System modułowy / rack
- Topologia sprzęgania
- DC-coupled · układ hybrydowy
- PCS / model przekształtnika
- Falownik Deye SUN-50K-SG01HP3
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymagane pomieszczenie wewnętrzne — zakres do weryfikacji projektowej
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 16
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 1,31
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (100 Ah, 16×5,12 kWh)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP20 (rack wewn.) / IP65 (PCS)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -20
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 2x (530 x 602 x 1629)
- Masa (kg)
- 821
- Poziom hałasu dB(A)
- 60
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, VDE 2510-50, UL 1973, UL 9540A, CE, UN38.3, IEC 62040
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane do 20 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- Port Load/Backup w falowniku SUN-50K
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 90% DoD, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat wg warunków Deye
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Wymaga połączenia
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

G-MAX
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 215
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 215
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 193,5
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 100%
- Nominalny C-rate
- 0,47C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 100
- Moc maksymalna AC (kW)
- 100
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 89%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,4%
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Karta G-MAX 215kWh; chłodzenie cieczą
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- G-MAX Series
- Model / SKU producenta
- GM215kWh-100kW-2hF
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS 100 kW AC
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres wymaganych komponentów BOS do potwierdzenia
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 2,15
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (280 Ah, 768 V)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 / C4
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -25
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1040 x 1500 x 2200
- Masa (kg)
- 2 500
- Poziom hałasu dB(A)
- 70
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- UL 9540A, UN 38.3, IEC 62619, IEC 60730-1 H, IEC 62477-1, EN 50549-1/2/10, gaszenie aerozolowe, IP67 (pakiet)
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Praca wyspowa z modułem STS FoxESS
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 0,5C, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- 5–10 lat FoxESS Poland
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Wymaga połączenia
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

PowerMagic ESS-258KLA-SA1
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 258
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 232,2
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 232,2
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,48C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 125
- Moc maksymalna AC (kW)
- 125
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 89%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,3%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Karta SOFAR PowerMagic 258
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- PowerMagic C&I
- Model / SKU producenta
- PowerMagic ESS-258kLA-SA1 (125kW/258kWh)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS 125 kW AC
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres wymaganych komponentów BOS do potwierdzenia
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 2,58
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (314 Ah, 806 V)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 / C5
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -30
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1450 x 1350 x 2200
- Masa (kg)
- 2 800
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- System 3+2: gaszenie perfluorowanym gazem / aerozolem (ogniwo, pakiet, szafa), detekcja gazów palnych, odciążenie wybuchu, przyłącze wodne, separacja ciecz-prąd, IEC 62619, IEC 62477-1
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Praca wyspowa z szafą STS
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 0,5C, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- 5–10 lat Sofar Polska
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

PowerMagic
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 516
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 464,4
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 464,4
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,48C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 250
- Moc maksymalna AC (kW)
- 250
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90,5%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,5%
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Zestaw 2 szaf PowerMagic 258
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- PowerMagic C&I
- Model / SKU producenta
- PowerMagic 250kW/516kWh (2×258)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- 2 × PCS 125 kW AC (250 kW)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymaga projektu architektoniczno-budowlanego powyżej 300 kWh — według rekordu
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 5
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 2,58
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (314 Ah, 2 szafy)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 / C5
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -30
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 2200 x 1400 x 2380
- Masa (kg)
- 5 500
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, UL 9540A, UN 38.3, detekcja T/dym/gaz + aerozol + system wodny
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Wymaga szafy STS
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 300–2000 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 0,5C, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- 5–10 lat Sofar Polska
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.
CBS8000
System DC-coupled / hybrydowy. Parametry AC zależą od konfiguracji falownika, urządzeń współpracujących i granicy kompletnego zestawu.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 96,46
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 86,4
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 86,4
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,48C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 50
- Moc maksymalna AC (kW)
- 55
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90,5%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,2%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 80%
- Układ chłodzenia
- HVAC
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Brak jawnego RTE AC-AC w PDF; sprawność PCS HYD-50K-T1: maks. 98,2% (euro 97,5%, maks. Battery-AC: 98,2%)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- CBS8000 Series
- Model / SKU producenta
- CBS8000-96KWH + HYD-50K-T1 (CBS8000-96-HYD50T1)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- DC-coupled · układ hybrydowy
- PCS / model przekształtnika
- SOFAR HYD-50K-T1 (50 kW AC / maks. 55 kVA; moc DC baterii 96 kWh: 46,08 kW nom. / 48 kW maks.)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres wymaganych komponentów BOS do potwierdzenia
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 6
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 0,58
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (314 Ah, 6 pakietów 1P16S, napięcie znamionowe 600 V DC, zakres 600–1000 V DC)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- Szafa: Intelligent Airflow + klimatyzator (1,5 kW chł. / 1 kW grz.), IP55 / C4 (w V1.2: C3, opcja C5); PCS: IP66
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -20
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- Szafa: 750 x 1150 x 2100 + PCS: 850 x 305 x 660
- Masa (kg)
- 1 195
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, UN 38.3, podwójny system PPOŻ: Aerożel + opcjonalnie Perfluoroheksanon (FK-5-1-12)
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane do 20 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- Praca hybrydowa z falownikiem HYD-50K-T1 (dostępny także wariant 80,38 kWh / 72,0 kWh użytk. CBS8000-80KWH o masie 980 kg)
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 80%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 000
- Warunki testu cyklicznego
- 10 lat gwarancji; limit Minimum Throughput Energy: 295,8 MWh (dla 96 kWh; 246,5 MWh dla 80 kWh) do progu aż 80% SOH energii użytkowej (86,4 kWh)!
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat gwarancji produktowej i wydajnościowej baterii (wg dokumentu V1.2 z 15.12.2025 — bez wymogu chmury)
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.
S³-EStore
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 215
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 193,5
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 193,5
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,47C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 100
- Moc maksymalna AC (kW)
- 100
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90,2%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,5%
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Karta Kehua ESI215-100K-M
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- S³-EStore C&I
- Model / SKU producenta
- ESI215-100K-M
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS Kehua 100 kW AC
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres wymaganych komponentów BOS do potwierdzenia
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 2,15
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (280 Ah, 768 V)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 / C4
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -25
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1350 x 1350 x 2150
- Masa (kg)
- 2 650
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, UL 9540A, UN 38.3, aerozol + detekcja gazów palnych + zawór dekompresyjny
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Opcjonalny moduł STS do pracy off-grid
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 0,5C, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- 5–10 lat (Technius Kielce / TIM SA)
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.
BluePulse
System DC-coupled / hybrydowy. Parametry AC zależą od konfiguracji falownika, urządzeń współpracujących i granicy kompletnego zestawu.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 102,4
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 92,2
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 92,2
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,49C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 50
- Moc maksymalna AC (kW)
- 50
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 89,5%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98%
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Powietrze
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Karta KSTAR KAC50DP-BC100DE (ogniwa CATL)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- BluePulse Series
- Model / SKU producenta
- KAC50DP-BC100DE
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- DC-coupled · układ hybrydowy
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany falownik KSTAR 50 kW
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres wymaganych komponentów BOS do potwierdzenia
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 6
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 0,61
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (ogniwa CATL 280 Ah)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP54 / C4
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -20
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1100 x 1100 x 2150
- Masa (kg)
- 1 450
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, UN 38.3, Double Fire Suppression System (podwójny układ gaśniczy), redundancja 1+1
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane do 20 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- Przełączanie off-grid <20 ms
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 90% DoD, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- 5–10 lat KSTAR / CATL
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

BluePulse
System DC-coupled / hybrydowy. Parametry AC zależą od konfiguracji falownika, urządzeń współpracujących i granicy kompletnego zestawu.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 197
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 177,3
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 177,3
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,25C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 50
- Moc maksymalna AC (kW)
- 50
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 89,5%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98%
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Powietrze
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Karta KSTAR KAC50DP-BC197DE (4h)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- BluePulse Series
- Model / SKU producenta
- KAC50DP-BC197DE
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- DC-coupled · układ hybrydowy
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany falownik KSTAR 50 kW
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres wymaganych komponentów BOS do potwierdzenia
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 6
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 1,18
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (ogniwa CATL 280 Ah, 0,25C)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP54 / C4
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -20
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1100 x 1350 x 2300
- Masa (kg)
- 2 380
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, UN 38.3, Double Fire Suppression System, detekcja dymu/T/gazu
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane do 20 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- Wersja 4-godzinna na ogniwach CATL
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 90% DoD, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- 5–10 lat KSTAR / CATL
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

BluePulse
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 233
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 209,7
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 209,7
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,54C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 125
- Moc maksymalna AC (kW)
- 125
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90,5%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,5%
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Karta KSTAR KAC125DP-BC233DE (ciecz)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- BluePulse Liquid
- Model / SKU producenta
- KAC125DP-BC233DE (KAC125D-BC233DE)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS KSTAR 125 kW AC
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres wymaganych komponentów BOS do potwierdzenia
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 2,33
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (ogniwa CATL chłodzone cieczą)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 / C4
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -25
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1150 x 1400 x 2350
- Masa (kg)
- 2 620
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, UN 38.3, Double Fire Suppression System, redundancja 1+1, ogniwa CATL LFP
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Wymaga modułu STS dla pracy wyspowej
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 0,5C, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- 5–10 lat KSTAR / CATL
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

EnerOne F200021
Blok bateryjny DC. Moc AC, energia AC i RTE AC–AC są parametrami zestawu z dobranym PCS.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 254,56
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 229,1
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 229,1
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,49C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 125
- Moc maksymalna AC (kW)
- 125
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- W zestawie
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- RTE AC–AC jest parametrem kompletnego zestawu. Należy uwzględnić dobrany dwukierunkowy PCS, pozostałą infrastrukturę konwersji i potrzeby własne. Nie jest to samodzielny parametr bloku bateryjnego DC. Oryginalna szafa DC CATL EnerOne (7SUN.pl)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- EnerOne Series
- Model / SKU producenta
- EnerOne F200021 (254.56 kWh)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- Blok bateryjny DC · PCS zewnętrzny
- PCS / model przekształtnika
- Szafa DC (wymaga zewn. PCS 100–125 kW)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymagany zewnętrzny PCS
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 2,55
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (ogniwa CATL 280 Ah, 1P288S, 921,6 V)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP66 (moduły) / IP55 (szafa), C4/C5
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -30
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1050 x 1350 x 2300
- Masa (kg)
- 2 600
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- UL 9540A (moduł i szafa), UL 9540, NFPA 855, NFPA 68, IEC 62619, IEC 62933-5-2, UL 1973, UN 38.3
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- UWAGA: Szafa DC — wymaga zewnętrznego PCS!
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 0,5C, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- Gwarancja CATL (dystrybucja 7SUN.pl)
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

EnerOne+
Blok bateryjny DC. Moc AC, energia AC i RTE AC–AC są parametrami zestawu z dobranym PCS.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 379,4
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 341,5
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 341,5
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 1C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 379
- Moc maksymalna AC (kW)
- 379
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90,5%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- W zestawie
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- RTE AC–AC jest parametrem kompletnego zestawu. Należy uwzględnić dobrany dwukierunkowy PCS, pozostałą infrastrukturę konwersji i potrzeby własne. Nie jest to samodzielny parametr bloku bateryjnego DC. Szafa DC CATL EnerOne+ o prądzie 1C (Megawat / VoltForce)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- EnerOne+ Series
- Model / SKU producenta
- EnerOne+ 379.4 kWh (1C Liquid, 1P52S*8, 1331.2V)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- Blok bateryjny DC · PCS zewnętrzny
- PCS / model przekształtnika
- Szafa DC 1C (wymaga zewn. PCS do 379 kW)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymagany zewnętrzny PCS; Wymaga projektu architektoniczno-budowlanego powyżej 300 kWh — według rekordu
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 3,79
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (ogniwa CATL 306/314 Ah, 1C)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP66 (moduły) / IP55 (szafa), C5
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -30
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1390 x 1344 x 2344
- Masa (kg)
- 3 515
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- UL 9540A (module/rack), UL 9540, NFPA 855, NFPA 68 (Deflagration Venting), IEC 62619, IEC 63056, IEC 62933-5-2, UL 1973, aerozol + detekcja gazu/dymu + opcja wodna
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Szafa DC 1C — wymaga zewnętrznego PCS
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 300–2000 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 0,5C/1C, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- Gwarancja CATL (Megawat / VoltForce)
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.
Chess Plus
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 261
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 234,9
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 234,9
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,48C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 125
- Moc maksymalna AC (kW)
- 125
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90,5%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,6%
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Szafa BYD Chess Plus na ogniwach Thick Blade
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- Chess Plus C&I
- Model / SKU producenta
- BYD Chess Plus 261 kWh / 125 kW (320Ah Thick-Blade)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS 125 kW AC
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres wymaganych komponentów BOS do potwierdzenia
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 2,61
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (ogniwa BYD Thick Blade 314 Ah)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 / C4
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -25
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1100 x 1380 x 2360
- Masa (kg)
- 2 720
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, UL 9540A, NFPA 855, UN 38.3, wielowarstwowa ochrona ogniw Thick-Blade LFP
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Praca wyspowa z modułem STS
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 0,5C, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat wg gwarancji BYD C&I
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

LuminBlock
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 261,2
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 234,9
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 234,9
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,48C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 125
- Moc maksymalna AC (kW)
- 137,5
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 99%
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Karta OEM deklaruje sprawność systemową 90%; nie utożsamiać ze sprawnością PCS. Wariant BES-P125X261E dla instalacji 380/400 V; BES-P125X261U to wariant 480 V.
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- LuminBlock Series
- Model / SKU producenta
- BES-P125X261E
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS 125 kW AC
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres wymaganych komponentów BOS do potwierdzenia
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 2,61
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (314 Ah; 5 × 1P52S; 52,2 kWh/moduł)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- System IP55; bateria IP67; PCS IP66; C3 / opcjonalnie C5
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -30
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 40
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1000 x 1350 x 2195
- Masa (kg)
- 2 350
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- Wielopoziomowe zabezpieczenie: gaszenie aerozolowe na poziomie modułu, system gaszenia wodą, zawory/odciążenie ciśnienia; IEC 60730, IEC 61000, IEC 62619, IEC 63056, IEC 62477, IEC 62933, RoHS, UN 38.3
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Zewnętrzny SZR/STS dla pracy wyspowej
- Protokoły komunikacyjne EMS
- RS485, CAN, Ethernet, 4G, Wi-Fi
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C ±2°C; 0,5C/0,5C; 70% EOL (wg polskiej karty OEM)
- Zakres i podział gwarancji
- 5–10 lat Livoltek Polska
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

SunGiga
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 215
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 193,5
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 193,5
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,47C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 100
- Moc maksymalna AC (kW)
- 100
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90,5%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,5%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Karta JinkoSolar SunGiga 215 kWh
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- SunGiga C&I
- Model / SKU producenta
- SunGiga G1 215kWh / 100kW (JKS-215KLAA-100PLAA-EU-A1)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS 100 kW AC
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres wymaganych komponentów BOS do potwierdzenia
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 2,15
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (280 Ah, ciecz ΔT ≤ 2°C)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 / C4
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -30
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1300 x 1300 x 2300
- Masa (kg)
- 2 800
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- UL 9540A, IEC 62619, IEC 62477, IEC 63056, IEC 61000, UN 38.3, system aerozolowy + detekcja dymu, T i gazów palnych + kontrolowany wyrzut gazów
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Dystrybucja PL: SolarToday / Solarity
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 0,5C, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- 5–10 lat JinkoSolar EU
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

SunGiga G2+
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 520
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 468
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 468
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,48C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 250
- Moc maksymalna AC (kW)
- 250
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 91%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,6%
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Karta JinkoSolar SunGiga G2 Plus 520 kWh
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- SunGiga G2 Plus
- Model / SKU producenta
- SunGiga G2 Plus 522kWh (JKS-520KLAA)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS 250 kW AC
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymaga projektu architektoniczno-budowlanego powyżej 300 kWh — według rekordu
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 5,2
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (314 Ah, ciecz)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 / C5
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -30
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1920 x 1430 x 2400
- Masa (kg)
- 5 000
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- UL 9540A, NFPA 69, IEC 62619, IEC 62477, IEC 60730, IEC 63056, IEC 62933, UN 38.3, aerozol + detekcja dymu, T i gazów palnych
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Wymaga projektu arch.-budowlanego (>300 kWh)
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 300–2000 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 0,5C, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- 5–10 lat JinkoSolar EU
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

APX Commercial
System DC-coupled / hybrydowy. Parametry AC zależą od konfiguracji falownika, urządzeń współpracujących i granicy kompletnego zestawu.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 200
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 180
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 180
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 100
- Moc maksymalna AC (kW)
- 100
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Powietrze
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Zestaw falownik WIT 100K + stosy APX Commercial
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- WIT + APX Commercial
- Model / SKU producenta
- WIT 100K-HU + APX 200.7H-S1 (14× APX 14.3P-B1)
- Forma fizyczna produktu
- System modułowy / rack
- Topologia sprzęgania
- DC-coupled · układ hybrydowy
- PCS / model przekształtnika
- Falownik Growatt WIT 100K-HU
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres wymaganych komponentów BOS do potwierdzenia
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 2
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (optymalizatory pakietowe APX)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP66 (zewn./wewn.)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -20
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- Stos modułowy C&I (moduł: 920 x 510 x 248, baza: 920 x 510 x 110)
- Masa (kg)
- 2 150
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- UL 9540A, UL 9540, UL 1973, VDE 2510-50, IEC 62619 (Cell&Pack), IEC 60730, UN 38.3, CE
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane do 20 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- Wbudowane wyjście UPS/Backup w serii WIT
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 90% DoD, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat Growatt Polska
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

AXE Rack
System DC-coupled / hybrydowy. Parametry AC zależą od konfiguracji falownika, urządzeń współpracujących i granicy kompletnego zestawu.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 60
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 54
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 54
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,83C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 50
- Moc maksymalna AC (kW)
- 50
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Powietrze
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Szafa rack AXE 60H + falownik WIT 50K
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- WIT + AXE Rack
- Model / SKU producenta
- WIT 50K-HU + AXE 60.0H-1HC-E1 EU (12× AXE 5.0H-E1 EU)
- Forma fizyczna produktu
- System modułowy / rack
- Topologia sprzęgania
- DC-coupled · układ hybrydowy
- PCS / model przekształtnika
- Falownik Growatt WIT 50K-HU
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymagane pomieszczenie wewnętrzne — zakres do weryfikacji projektowej
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 0,6
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (12×5 kWh w racku)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP20 (rack wewn.) / IP66 (WIT)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -10
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 600 x 800 x 2000
- Masa (kg)
- 800
- Poziom hałasu dB(A)
- 60
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, IEC 60730, IEC 62477, UN 38.3, CE, RoHS, UKCA
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane do 20 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- Wbudowane wyjście UPS w WIT
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 90% DoD, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat Growatt Polska
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

DH200F
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 215
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 193,5
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 193,5
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,47C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 100
- Moc maksymalna AC (kW)
- 100
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 87%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 80%
- Układ chłodzenia
- Powietrze
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Karta Dyness DH200F All-in-One
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- DH200F Series
- Model / SKU producenta
- DH200F (DH200F-S000L01 / S150L01 All-in-One)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS 100 kW AC
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres wymaganych komponentów BOS do potwierdzenia
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 2,15
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (280 Ah)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 (zewn.)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -20
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1850 x 1265 x 2250
- Masa (kg)
- 2 800
- Poziom hałasu dB(A)
- 75
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, IEC 63056, IEC 62933, EN 62477, 3-poziomowa detekcja (dym, gaz, T, zalanie) + aerozol / Perfluoroheksanon + gaszenie wodne + klapa przeciwwybuchowa
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane do 20 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- Obsługa pracy wyspowej
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 80%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 90% DoD, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat wg gwarancji Dyness
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

STACK100
System DC-coupled / hybrydowy. Parametry AC zależą od konfiguracji falownika, urządzeń współpracujących i granicy kompletnego zestawu.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 76,8
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 69,1
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 69,1
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,65C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 50
- Moc maksymalna AC (kW)
- 50
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 97,8%
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Powietrze
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Wieża 15 modułów STACK100 (Memodo.pl)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- STACK100 Series
- Model / SKU producenta
- STACK100 (15× S51100 5.12 kWh) + PCS 50kW
- Forma fizyczna produktu
- System modułowy / rack
- Topologia sprzęgania
- DC-coupled · układ hybrydowy
- PCS / model przekształtnika
- Falownik hybrydowy 50 kW (Deye/Solis/GoodWe)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymagane pomieszczenie wewnętrzne — zakres do weryfikacji projektowej
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 12
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 0,92
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (100 Ah, 15×5,12 kWh)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP20 (wewn.)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -10
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 590 x 390 x 2228
- Masa (kg)
- 727
- Poziom hałasu dB(A)
- 60
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- VDE 2510-50, IEC 62619, IEC 63056, IEC 62477, IEC 62040, UN 38.3, niezależna gaśnica aerozolowa w każdym module (reakcja <5 s)
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane do 20 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- Przez port Backup falownika 50 kW
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 90% DoD, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat Dyness
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

CHS2
System DC-coupled / hybrydowy. Parametry AC zależą od konfiguracji falownika, urządzeń współpracujących i granicy kompletnego zestawu.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 100,3
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 90,2
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 90,2
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 50
- Moc maksymalna AC (kW)
- 50
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,2%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- HVAC
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Szafa hybrydowa SAJ CHS2 z wejściem PV
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- CHS2 Series C&I
- Model / SKU producenta
- CHS2-50K-T6-X (X=358.4V/280Ah/90.2kWh; 100.3 kWh nom.)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- DC-coupled · układ hybrydowy
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany falownik hybrydowy SAJ 50 kW (4×MPPT)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres wymaganych komponentów BOS do potwierdzenia
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 1
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (szafa hybrydowa 100,3 kWh)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 (zewn.)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -30
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1100 x 1150 x 2200
- Masa (kg)
- 1 380
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, CEI 0-21, AFCI, detekcja CO i ognia, gaszenie na poziomie szafy CB2 IP55
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane do 20 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- Wbudowane przełączanie Backup <20 ms
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 90% DoD, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- 5–10 lat SAJ Polska
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Wymaga połączenia
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

AP-H / Ai-HB
System DC-coupled / hybrydowy. Parametry AC zależą od konfiguracji falownika, urządzeń współpracujących i granicy kompletnego zestawu.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 81,92
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 73,72
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 72,5
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,37C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 30
- Moc maksymalna AC (kW)
- 30
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 95%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,4%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Powietrze
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Sprawność baterii DC-DC ≥95%; sprawność falownika ASW030K-TH maks. 98,4% (euro 97,9%); brak pełnego RTE AC-AC w PDF
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- AP-H / Ai-HB G2 Commercial
- Model / SKU producenta
- 2x APH5.0-S8 (lub 4x Ai-HB 200A) + ASW030K-TH
- Forma fizyczna produktu
- System modułowy / rack
- Topologia sprzęgania
- DC-coupled · układ hybrydowy
- PCS / model przekształtnika
- Solplanet ASW030K-TH (30 kW AC / 60 kW DC ład. — maks. falownik hybrydowy wg listy V1.9 z 07.2026; ASW50K-LT-G3 to falownik on-grid!)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymagana skrzynka łączeniowa ASW1000-CB-HB
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 8
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 0,41
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP: w serii AP-H ogniwa 100 Ah (2× wieża APH5.0-S8 409,6 V, rozbudowa do 409,6 kWh); w serii Ai-HB G2 ogniwa LG 50 Ah (4× wieża Ai-HB 200A)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- Bateria: Natural convection / IP65 (IP20 dla G2-E); PCS ASW030K-TH: Smart cooling / IP66
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -20
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 58
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 28
- Wymiary W × D × H (mm)
- 2x (1040 x 250 x 1500) [AP-H] lub 4x (540 x 390 x 1250) [Ai-HB] + PCS
- Masa (kg)
- 832
- Poziom hałasu dB(A)
- 60
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, IEC 62040, IEC 63056, IEC 61000, UN 38.3, wbudowany moduł gaśniczy aerozolowy
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane do 20 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- UWAGA: Największy falownik hybrydowy Solplanet z portem baterii to 30 kW AC (ASW030K-TH); falownik 50 kW (ASW50K-LT-G3) jest wyłącznie on-grid!
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 000
- Warunki testu cyklicznego
- 10 lat lub 6 000 cykli (0,5C / 25°C, 90% DoD) do 70% SOH; limit Minimum Throughput Energy: 221,18 MWh (dla 2× APH5.0-S8) lub 221,16 MWh (dla 4× Ai-HB 200A)
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat (Opcja 1: 5+5 lat lub Opcja 2: 10 lat standard); brak wymogu chmury, ale obowiązek zgłoszenia awarii w ciągu 7 dni!
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.
iONTEC
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 276
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 248,4
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 239,5
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,36C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 100
- Moc maksymalna AC (kW)
- 110
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 93%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 97,8%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Powietrze
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Sprawność RTE 93% wg karty polskiego odpowiednika OEM (NRG Project rev. 2.15); brak publicznego PDF pod samą marką iONTEC na solfinity.pl
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- iONTEC C&I / NRG Project OEM (Polska)
- Model / SKU producenta
- iONTEC 276 / NRG100K276 (2x138 kWh / 100 kW AC)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS 100 kW AC (maks. 110 kVA, przeciążalność 110% 1 min) z transformatorem separującym
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres wymaganych komponentów BOS do potwierdzenia
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 4
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 1,1
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (100 Ah, 2× rack 138 kWh, zakres napięcia DC 561–788 V; maks. C-rate: 0,5C ład. / 1C rozład.)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- Intelligent forced air cooling / Obudowa główna IP65 (zabudowa kontenerowa 10ft), Rack bateryjny IP20
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -30
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Wymiary W × D × H (mm)
- 2991 x 2438 x 2591 (kontener 10ft; wewn. 2x rack 1205 x 655 x 2060)
- Masa (kg)
- 4 000
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, UN 38.3, zabezpieczenia Littelfuse SPFJ 200A, monitoring cel i temp. BMS CAN 2.0A
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane do 20 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- Posiada transformator separujący i lokalny sterownik EMS WAGO PFC200 / iONTEC EMS (dostępny również wariant 138 kWh / 50–100 kW o masie 3000–3100 kg)
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, WAGO PFC200 Local Edge EMS, RS485
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 000
- Warunki testu cyklicznego
- Deklarowane >6 000 cykli u polskiego producenta OEM (NRG Project); szczegółowe warunki gwarancji SOH do pobrania w wycenie Solfinity
- Zakres i podział gwarancji
- Gwarancja projektowa Solfinity / NRG Project w Polsce; lokalny EMS działa w trybie edge computing bez wymogu chmury
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

ENNOVY-ESS
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 200
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 180
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 180
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 100
- Moc maksymalna AC (kW)
- 100
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,2%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Powietrze
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Polska produkcja Ennovation Warszawa (ul. Omulewska)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- ENNOVY-ESS (Polska)
- Model / SKU producenta
- ENNOVY-ESS 100kW / 200kWh
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS 100 kW + polski ENNO-EMS
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Brak dodatkowych komponentów według rekordu
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 2
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (polska integracja + autorski ENNO-EMS)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP54 / IP55
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -25
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1200 x 1300 x 2250
- Masa (kg)
- 2 400
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, zintegrowany system gaszenia w szafie wolnostojącej
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane do 20 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- Praca wyspowa i autorski ENNO-EMS
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 90% DoD, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- 5 lat bez wykluczeń (serwis PL 48h)
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

PPM-ME
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 160
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 144
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 136,8
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,31C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 50
- Moc maksymalna AC (kW)
- 50
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- HVAC
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Wariant C&I 50 kW / 160 kWh (wdrożenie 'Las Energii' Nadleśnictwo Dobrzejewice); w tabeli typoszeregu szafowego wariant bazowy 50 kW / 100 kWh oraz seria nn PPM-ME 50–250 kWh
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- Apator BESS C&I / PPM-ME (Polska)
- Model / SKU producenta
- Apator BESS 50kW / 160kWh (Seria Szafowa nn • Kod: BLTU 786437)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Specjalistyczny dwukierunkowy przekształtnik AC/DC (50 kW / 50 kVA przy 3×400 V AC) w topologii 4-gałęziowej (lub dwustopniowy AC/DC/DC z transformatorem izolującym HF DC w serii nn)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Brak dodatkowych komponentów według rekordu
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 1,6
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (LiFePO4; w serii nn również NMC i LTO; BMS nadrzędny aktywnie ograniczający prąd ładowania/rozładowania w funkcji temperatury)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- Niepotwierdzone w dostępnych źródłach.
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -25
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1600 x 1200 x 2200
- Masa (kg)
- 2 100
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, aktywny system ppoż. z automatycznym odcięciem wentylacji HVAC, separacja galwaniczna transformatorem HF DC
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane do 20 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- 2-poziomowy EMS / platforma SCADA EKTIN działa lokalnie na Windows z panelem HMI (bez wymogu zakupu bazy SQL i bez wymogu chmury); obsługa >300 protokołów!
- Protokoły komunikacyjne EMS
- IEC 61850, DNP3, Modbus TCP/RTU, OPC-UA, Apator EKTIN SCADA (ponad 300 protokołów)
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 000
- Warunki testu cyklicznego
- 5 lat gwarancji podstawowej dla typoszeregu w oficjalnym katalogu Apator S.A. (pakiety i BMS dostarczane m.in. przez polskiego integratora NRG Project)
- Zakres i podział gwarancji
- 5 lat gwarancji podstawowej producenta Apator S.A. (Toruń) — lokalny nadzór SCADA EKTIN bez wymogu chmury
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

BESS
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 500
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 450
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 427,5
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 250
- Moc maksymalna AC (kW)
- 250
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,4%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- HVAC
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Standardowy wariant w tabeli typoszeregu kontenerowego Apator S.A. (kod karty: BLTU 7647) oraz wdrożenie referencyjne w zakładzie przemysłu spożywczego
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- Apator BESS C&I Kontener 10ft (Polska)
- Model / SKU producenta
- Apator BESS 250kW / 500kWh (Kontener 10ft • Karta OZE: 2026.151.PL / BLTU 7647)
- Forma fizyczna produktu
- Kontener
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Specjalistyczny 4-gałęziowy dwukierunkowy przekształtnik AC/DC 250 kW (250 kVA, przyłącze nn/nn PV 3×400 V / 3×800 V AC) z opcjonalnym transformatorem AC i pracą off-grid
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymaga projektu architektoniczno-budowlanego powyżej 300 kWh — według rekordu
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 5
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (LiFePO4 z systemem BMS balansującym pakiety, aktywnie ograniczającym prąd w funkcji temperatury i rejestrującym historię pracy)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- Niepotwierdzone w dostępnych źródłach.
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -25
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Wymiary W × D × H (mm)
- 2991 x 2438 x 2591
- Masa (kg)
- 5 200
- Poziom hałasu dB(A)
- 68
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, NC RfG, system ppoż. z automatycznym odcięciem wentylacji kontenera, separacja galwaniczna transformatorem AC
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane do 20 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- Praca off-grid, 2-poziomowy EMS z telemechaniką, strażnikiem mocy umownej i integracją z OSD + lokalny system SCADA EKTIN na Windows bez wymogu bazy SQL i chmury
- Protokoły komunikacyjne EMS
- IEC 61850, DNP3, Modbus TCP/RTU, OPC-UA, Telemechanika OSD
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 300–2000 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 000
- Warunki testu cyklicznego
- 5 lat gwarancji podstawowej w tabeli typoszeregu katalogowego Apator S.A.
- Zakres i podział gwarancji
- 5 lat gwarancji podstawowej producenta Apator S.A. (Toruń) — pełna praca lokalna bez wymogu chmury
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.
ENERGATE
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 230
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 184
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 184
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 80%
- Nominalny C-rate
- 0,43C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 100
- Moc maksymalna AC (kW)
- 100
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 94%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,2%
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 80%
- Układ chłodzenia
- HVAC
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Karta katalogowa podaje łączną sprawność systemu >94%!; typoszereg obejmuje: 75–230 kWh (All-in-One pod wózek widłowy), 115–300 kWh (kontener 10ft), do 750 kWh (20ft) i do 1800 kWh (40ft)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- ENERGATE / ENERGATE Business (Polska)
- Model / SKU producenta
- ENERGATE Business 50-100 kW / 75-300 kWh (Wariant 100 kW / 230 kWh AIO)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Autorski dwukierunkowy inwerter mocy XINUS / moduły przekształtnikowe KMD (rack 19" hot-swap, filtr LCL, superkondensatory DC, separacja galwaniczna, czas reakcji 200 µs!)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Brak dodatkowych komponentów według rekordu
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 1,8
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (LiFePO4 w modułach/szafach po 115 kWh lub 150 kWh z 3-poziomowym systemem BMS z aktywnym balansowaniem ogniw)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- Niepotwierdzone w dostępnych źródłach.
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -25
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 2200 x 1350 x 2250
- Masa (kg)
- 2 600
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, obudowa stalowa RAL 7035 z układem klimatyzacji i detekcji ppoż.
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane 0 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- Ultraszybki czas reakcji 200 µs (0,2 ms!) dzięki superkondensatorom DC i modułom XINUS/KMD hot-swap; pełne sterowanie lokalne przez sterownik KST + ENERGATE EMS z ekranem HMI
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus RTU, Modbus TCP/IP, Sterownik lokalny KST + ENERGATE EMS
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 80%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- Specyfikacja katalogowa ENEX 2026: żywotność 10–15 lat oraz 8 000 cykli do progu aż 80% pojemności (80% SOH)! (w starszej karcie z 2023 r. było >4 000 cykli)
- Zakres i podział gwarancji
- Żywotność 10–15 lat i 8 000 cykli do 80% SOH (sterowanie w 100% lokalne przez KST + HMI bez wymogu chmury; opcjonalny podgląd WWW)
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.
PowerShaper
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 100
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 90
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 90
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 50
- Moc maksymalna AC (kW)
- 50
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 92%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 96,5%
- Gwarantowane cykle
- 10 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- HVAC
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Norweska szafa modułowa Pixii PowerShaper
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- PowerShaper C&I (EU)
- Model / SKU producenta
- PowerShaper2 50kW/100kWh (lub PowerShaper XD 50kW/112kWh Aircon LFP)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- 15 × moduł PixiiBox 3,3 kW (50 kW AC)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres wymaganych komponentów BOS do potwierdzenia
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 1
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (szafa europejska — Norwegia)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 (zewn.)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -20
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 706 x 932 x 2115 (pojedyncza szafa IP55; 2x szafa dla 100 kWh w PS2 lub 1x szafa w wersji XD 112 kWh)
- Masa (kg)
- 1 320
- Poziom hałasu dB(A)
- 66,6
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- UL9540A, UL1973, IEC/EN 62619, IEC/EN 62477, IEC/EN 62040-1, UN38.3, separacja galwaniczna 48V DC
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane do 20 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- Redundancja modułów PixiiBox 3,3 kW
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 10 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 90% DoD, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- 5–10 lat Pixii Europe (AiD Solar)
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.
TRENE
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 261
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 234,9
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 234,9
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,48C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 125
- Moc maksymalna AC (kW)
- 137,5
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- RTE do 90,0% w karcie serii TRE261; maks. sprawność samego przekształtnika PCS X3-TRENE-125K: 98,0%
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- ESS-TRENE Liquid Cooling C&I
- Model / SKU producenta
- TRENE-P125B261L-E / TRE261-2A-1 (5xTB-HR522 + X3-TRENE-125K)
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- X3-TRENE-125K (125 kW AC / 125 kVA; przeciążalność off-grid 110% ciągle / 120% 1 min)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Zakres backup / BOS do potwierdzenia
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 2,61
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (314 Ah, 5×52,2 kWh pakiet TB-HR522 1P52S 166,4 V; system 832 V, zakres 650–936 V)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- Szafa: Liquid cooling IP55 / Pakiet IP67 / PCS: Smart air cooling IP66; Klasa korozyjności C4 (w TRE261: C5-L standard / opcja C5-M)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -30
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1350 x 1350 x 2355
- Masa (kg)
- 2 810
- Poziom hałasu dB(A)
- 75
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, UL9540A, aerozol + instalacja wodna, detekcja dymu/gazów/temperatury, pakiety IP67, klasa C4/C5
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Przeciążalność off-grid 110% ciągle / 120% przez 1 min (wymaga zewnętrznego układu przełączającego SZR/STS)
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, SolaX Cloud, VPP-ready
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 000
- Warunki testu cyklicznego
- Gwarancja EU (SolaX-TRENEGarantie.pdf z 09.2025): 90% DoD, limit przerobu energii 785,24 MWh do 70% SOH (w AU: 6 000 cykli); test BMS przy 0,5C w 25–30°C
- Zakres i podział gwarancji
- Bateria i BMS: 10 lat / PCS: 5 lat (wydłużane do 10 lat pod warunkiem stałego podłączenia do SolaX Cloud) / Szafa ster. i PCAB: 5 lat / Akcesoria: 2 lata
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Wymaga połączenia
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.
Lumin Block H
System DC-coupled / hybrydowy. Parametry AC zależą od konfiguracji falownika, urządzeń współpracujących i granicy kompletnego zestawu.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 100
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 90
- Energia użyteczna AC (kWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- Oczekuje na potwierdzenie
- Moc znamionowa AC (kW)
- 50
- Moc maksymalna AC (kW)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,4%
- Gwarantowane cykle
- Brak danych
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Powietrze
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Brak deklaracji sprawności cyklu AC–AC całego systemu. Falownik HP3-50KS1: sprawność maksymalna 98,40%, europejska 98,00% — wartości dotyczą PCS, nie RTE systemowego.
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- Lumin Block H120
- Model / SKU producenta
- BES-H50X100 + HP3-50KS1
- Forma fizyczna produktu
- Szafa zintegrowana AIO
- Topologia sprzęgania
- DC-coupled · układ hybrydowy
- PCS / model przekształtnika
- HP3-50KS1
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Nie określono dodatkowych elementów poza urządzeniem all-in-one; Dokument przedstawia możliwość pracy z pv, siecią i generatorem.
- Maks. liczba jednostek równoległych
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LiFePO4 / LFP (314 Ah; konfiguracja 1P20S; 5 zestawów akumulatorów)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- Obudowa bateryjna IP55; falownik IP66
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -20
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Wymiary W × D × H (mm)
- 1349 x 990 x 2100
- Masa (kg)
- 1 165
- Poziom hałasu dB(A)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Zakres napięcia baterii DC (V)
- 280–360 V
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- AFCI w standardzie; karta opisuje wielowarstwowe zabezpieczenia elektryczne, ale nie podaje szczegółów zintegrowanej detekcji ani systemu gaszenia pożaru.
- Tryb backup / off-grid
- Oczekuje na potwierdzenie
- Uwagi dotyczące backupu
- Wbudowana funkcja STS; przełączanie on-grid/off-grid <10 ms; znamionowa moc wyjścia Backup 55 kW.
- Protokoły komunikacyjne EMS
- RS485, Wi-Fi, CAN, DI, DO, Livoltek Cloud
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 30–300 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- Brak danych
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- Oczekuje na potwierdzenie
- Warunki testu cyklicznego
- Gwarancja 10 lat przy 70% SOH, 25°C i 0,5P; karta nie deklaruje liczby cykli ani throughput.
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat dla baterii przy 70% SOH, 25°C, 0,5P (szczegółowe warunki gwarancyjne do kontroli)
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.
POWER BOX
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 2 000
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 1 800
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 1 680
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 1 000
- Moc maksymalna AC (kW)
- 1 000
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 87%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98%
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Hybrydowe
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Redukcja strat ciepła o ok. 20% dzięki technologii laserowego łączenia ogniw; zakres 1,0–3,0 MWh w pojedynczym kontenerze na PL (1,0–5,0 MWh na corab.eu)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- Corab Energy Storage POWER BOX (Polska)
- Model / SKU producenta
- Corabes POWER BOX 1.0-3.0 MWh (do 1 MW AC • EI120)
- Forma fizyczna produktu
- System modułowy / rack
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany dwukierunkowy PCS do 1000 kW AC (kaskadowa praca nawet przy awarii pojedynczego przekształtnika, odłączanie łańcuchów DC pod obciążeniem)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymaga pełnej ścieżki formalno-budowlanej powyżej 2 MWh — według rekordu; Wymagana stacja transformatorowa SN
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 5
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 5
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (ogniwa klasy Bloomberg Tier 1 o poj. ~1 kWh spawane laserowo, paszportyzacja modułów, czujnik temp. na każdym ogniwie)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- Niepotwierdzone w dostępnych źródłach.
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -25
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 40
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 40
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 20
- Wymiary W × D × H (mm)
- 7000 x 3000 x 3000
- Masa (kg)
- 32 000
- Poziom hałasu dB(A)
- 72
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- Klasa odporności ogniowej obudowy EI 120 / REI 120, wczesna detekcja gazów, rozłączanie łańcuchów DC pod pełnym obciążeniem
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Polski autorski Corabes EMS i BMS bez chmury, brak transferu danych do zagranicznych centrów, ochrona przed backdoor, szyfrowana transmisja VPN i integracja ze SCADA
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Corabes Local EMS/SCADA, Modbus TCP/RTU, CAN, VPN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 300–2000 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- Optymalizacja pod 10–15 lat eksploatacji i ≥8 000 cykli (polska produkcja w Środzie Śląskiej)
- Zakres i podział gwarancji
- Gwarancja projektowa polskiego producenta Corab Energy Storage (10–15 lat eksploatacji, 100% lokalnie bez chmury)
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.
MEGA BOX
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 5 000
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 4 500
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 4 230
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 2 500
- Moc maksymalna AC (kW)
- 3 350
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 88,5%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98%
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Hybrydowe
- Warunki i granica pomiaru RTE
- WYJAŚNIONO KONFLIKT: Zakres MEGA BOX to 4,0–6,68 MWh, a przedział 1,0–6,68 MWh wynikał z błędnego podpięcia na corabes.com pliku Corabes_power-box_karta_produktu_prev.pdf (od 1 MWh) pod przycisk pobierania karty Mega Box!
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- Corab Energy Storage MEGA BOX (Polska)
- Model / SKU producenta
- Corabes MEGA BOX 4.0-6.68 MWh (Kontener EI120)
- Forma fizyczna produktu
- Kontener
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany system przekształtników PCS 500–3350 kW AC z rozłączaniem każdego łańcucha DC pod pełnym obciążeniem
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymaga pełnej ścieżki formalno-budowlanej powyżej 2 MWh — według rekordu; Wymagana stacja transformatorowa SN
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 66,8
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (ogniwa klasy Bloomberg Tier 1 o poj. ~1 kWh łączone laserowo w Środzie Śląskiej, czujnik temp. na każdym ogniwie, paszportyzacja)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- Niepotwierdzone w dostępnych źródłach.
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -25
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 40
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 40
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 20
- Wymiary W × D × H (mm)
- 10400 x 3000 x 3000
- Masa (kg)
- 42 000
- Poziom hałasu dB(A)
- 75
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- Obudowa z wełną mineralną o klasie EI 120 / REI 120, wczesna detekcja gazów niebezpiecznych, paszportyzacja modułów
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Polski autorski Corabes EMS, BMS i SCADA działający na infrastrukturze lokalnej bez chmury i bez chińskich serwerów (ochrona przed backdoor, szyfrowany VPN)
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Corabes Local EMS/SCADA, Modbus TCP/RTU, CAN, VPN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 300–2000 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- Optymalizacja na 10–15 lat pracy i ≥8 000 cykli (polska produkcja w Środzie Śląskiej)
- Zakres i podział gwarancji
- Gwarancja projektowa polskiego producenta Corab Energy Storage (100% praca lokalna bez wymogu chmury)
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

EnerCon 2.5M
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 2 508
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 2 257,2
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 2 165
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 1 250
- Moc maksymalna AC (kW)
- 1 250
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 92%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,5%
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Karta podaje 92% maks. sprawności systemu, 98,5% sprawności PCS i 99% sprawności transformatora
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- EnerCon Container Series
- Model / SKU producenta
- Container 2.5M (EnerCon 2.5M)
- Forma fizyczna produktu
- Kontener
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS 1250 kW AC (chłodzony cieczą, IP66)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymaga pełnej ścieżki formalno-budowlanej powyżej 2 MWh — według rekordu; Opcjonalny pakiet wyciszający
- Maks. liczba jednostek równoległych
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (314 Ah, 2508 kWh nominalnie)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP54 (system) / IP67 (pakiety) / IP66 (PCS); chłodzenie cieczą baterii i PCS
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -25
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Wymiary W × D × H (mm)
- 6058 x 2438 x 2896
- Masa (kg)
- 27 000
- Poziom hałasu dB(A)
- 40
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, UL9540A, pakiety IP67, aktywny system detekcji i gaszenia, opcja Silent (dachowy skraplacz)
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Wymaga pełnego pozwolenia na budowę (>2000 kWh wg Prawa budowlanego 2026)
- Protokoły komunikacyjne EMS
- PROFINET, Ethernet, CAN, RS-485
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 300–2000 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- Deklaracja 8 000 cykli w karcie Container 2.5M_PL.pdf (warunki SOH i DoD do potwierdzenia)
- Zakres i podział gwarancji
- Warunki gwarancji projektowej E-HUB do potwierdzenia
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

EnerCon 4.2M
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 4 180
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 3 762
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 3 618
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,48C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 2 000
- Moc maksymalna AC (kW)
- 2 000
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 92,5%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,5%
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Karta podaje 92,5% maks. sprawności systemu oraz 98,5% sprawności PCS
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- EnerCon Container Series
- Model / SKU producenta
- Container 4.2M (EnerCon 4.2M)
- Forma fizyczna produktu
- Kontener
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS 2000 kW AC (chłodzony cieczą, IP66)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymaga pełnej ścieżki formalno-budowlanej powyżej 2 MWh — według rekordu; Opcjonalny pakiet wyciszający
- Maks. liczba jednostek równoległych
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (314 Ah, 4180 kWh nominalnie)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP54 (system) / IP67 (pakiety) / IP66 (PCS)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -25
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Wymiary W × D × H (mm)
- 6058 x 2438 x 2896
- Masa (kg)
- 38 500
- Poziom hałasu dB(A)
- 40
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, UL9540A, pakiety IP67, aktywny system detekcji i gaszenia, opcja Silent
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Kontener wielkoskalowy (>2 MWh — pełne pozwolenie na budowę)
- Protokoły komunikacyjne EMS
- PROFINET, Ethernet, CAN, RS-485
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 300–2000 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- Deklaracja 8 000 cykli w karcie Container 4.2M_PL.pdf
- Zakres i podział gwarancji
- Warunki gwarancji projektowej E-HUB do potwierdzenia
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

EnerCon 5.0M
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 5 016
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 4 514,4
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 4 353
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 2 500
- Moc maksymalna AC (kW)
- 2 500
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 93%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,5%
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Karta podaje 93,0% maks. sprawności systemu oraz 98,5% sprawności PCS
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- EnerCon Container Series
- Model / SKU producenta
- Container 5.0M (EnerCon 5.0M)
- Forma fizyczna produktu
- Kontener
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS 2500 kW AC (chłodzony cieczą, IP66)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymaga pełnej ścieżki formalno-budowlanej powyżej 2 MWh — według rekordu; Opcjonalny pakiet wyciszający
- Maks. liczba jednostek równoległych
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (314 Ah, 5016 kWh nominalnie)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP54 (system) / IP67 (pakiety) / IP66 (PCS)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -25
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Wymiary W × D × H (mm)
- 6058 x 2438 x 2896
- Masa (kg)
- 44 500
- Poziom hałasu dB(A)
- 40
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, UL9540A, pakiety IP67, aktywny system detekcji i gaszenia, opcja Silent
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Kontener wielkoskalowy (>2 MWh — pełne pozwolenie na budowę)
- Protokoły komunikacyjne EMS
- PROFINET, Ethernet, CAN, RS-485
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 300–2000 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- Deklaracja 8 000 cykli w karcie Container 5.0M_PL.pdf
- Zakres i podział gwarancji
- Warunki gwarancji projektowej E-HUB do potwierdzenia
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.
EffiSync X
Blok bateryjny DC. Moc AC, energia AC i RTE AC–AC są parametrami zestawu z dobranym PCS.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 5 015,9
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 4 514,3
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 4 243,4
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 2 500
- Moc maksymalna AC (kW)
- 2 500
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 94%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- W zestawie
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- RTE AC–AC jest parametrem kompletnego zestawu. Należy uwzględnić dobrany dwukierunkowy PCS, pozostałą infrastrukturę konwersji i potrzeby własne. Nie jest to samodzielny parametr bloku bateryjnego DC. Sprawność po stronie DC (DC-side efficiency): 94% w karcie zbiorczej z 06.2026 oraz 93% w karcie z 02.2026 (wymaga uwzględnienia strat zewn. stacji PCS)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- EffiSync X Utility Container (Shanghai Electric)
- Model / SKU producenta
- EffiSync X-2.5MW/5MWh-DC (1P104Sx4x12 • 314Ah LFP)
- Forma fizyczna produktu
- Kontener
- Topologia sprzęgania
- Blok bateryjny DC · PCS zewnętrzny
- PCS / model przekształtnika
- Kontener czysto DC 1500 V bez PCS (0,25P–0,5P = maks. 2500 kW DC; wymaga zewnętrznej stacji PCS/SN)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymagany zewnętrzny skid PCS SN; Wymaga pełnej ścieżki formalno-budowlanej powyżej 2 MWh — według rekordu
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 50,16
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (314 Ah, 3,2 V, układ 1P104S × 4 × 12; napięcie znamionowe 1331,2 V DC, zakres 1164,8–1497,6 V DC)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- Intelligent variable-frequency liquid cooling (ΔT < 3°C) / IP55 / Klasa C3 (C5 opcjonalnie w karcie z 02.2026)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -35
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 25
- Wymiary W × D × H (mm)
- 6058 x 2438 x 2896
- Masa (kg)
- 42 000
- Poziom hałasu dB(A)
- 80
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- UL9540A, NFPA 855, IEC 62619, IEC 61000, IEC 60730, IEC 63050, IEC 62477, UN38.3, UN3536, GB/T 36276, GB44240; perfluoroheksanon (Novec 1230) / aerozol + tryskacze wodne + panele dekompresyjne
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Kontener 20ft 1500 V DC (w tej samej karcie także wariant EffiSync X-6.25MWh: 6251,3 kWh na ogniwach 587 Ah o masie 48 000 kg oraz wariant 3502 kWh)
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, Modbus RTU, LAN/RJ45, RS485
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 300–2000 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- ≥8 000 cykli przy 0,5C @ 25°C do progu 70% EOL potwierdzone w obu kartach katalogowych z 02.2026 i 06.2026
- Zakres i podział gwarancji
- Gwarancja projektowa ILB Helios / Shanghai Electric (≥8 000 cykli do 70% EOL; komunikacja lokalna bez wymogu chmury)
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

EnerC+
Blok bateryjny DC. Moc AC, energia AC i RTE AC–AC są parametrami zestawu z dobranym PCS.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 4 073,47
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 3 666,1
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 3 663
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 2 000
- Moc maksymalna AC (kW)
- 2 000
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 91%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- W zestawie
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- RTE AC–AC jest parametrem kompletnego zestawu. Należy uwzględnić dobrany dwukierunkowy PCS, pozostałą infrastrukturę konwersji i potrzeby własne. Nie jest to samodzielny parametr bloku bateryjnego DC. Kontener DC CATL EnerC+ 4,07 MWh
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- EnerC+ Container
- Model / SKU producenta
- EnerC+ 4.07 MWh / C02306P05L01 (5P2P416S • 306Ah LFP • 4073.47 kWh)
- Forma fizyczna produktu
- Kontener
- Topologia sprzęgania
- Blok bateryjny DC · PCS zewnętrzny
- PCS / model przekształtnika
- Kontener DC (wymaga stacji PCS/SN 2000 kW)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymagany zewnętrzny skid PCS SN; Wymaga pełnej ścieżki formalno-budowlanej powyżej 2 MWh — według rekordu
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 40,7
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (ogniwa CATL 306 Ah, ciecz)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 / C5 (kontener 20ft)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -25
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 6058 x 2438 x 2896
- Masa (kg)
- 36 000
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- UL9540A, UL9540, UL1973, NFPA 855, IEC 62619, IEC 62477, IEC 62933-5-2, UN38.3, odporność sejsmiczna IEEE 693-2018
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Wymaga stacji PCS/SN
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, IEC 61850, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 300–2000 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 0,5C, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- Gwarancja projektowa CATL
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

MC Cube
Blok bateryjny DC. Moc AC, energia AC i RTE AC–AC są parametrami zestawu z dobranym PCS.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 2 500
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 2 250
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 2 250
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 1 250
- Moc maksymalna AC (kW)
- 1 250
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 91%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- W zestawie
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- RTE AC–AC jest parametrem kompletnego zestawu. Należy uwzględnić dobrany dwukierunkowy PCS, pozostałą infrastrukturę konwersji i potrzeby własne. Nie jest to samodzielny parametr bloku bateryjnego DC. System kontenerowy BYD MC Cube (Blade CTS)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- MC Cube Series
- Model / SKU producenta
- BYD MC Cube (MC-B466-E-R2M01) / MC Cube-T (MC10C-B5010-E/U-R2)
- Forma fizyczna produktu
- System modułowy / rack
- Topologia sprzęgania
- Blok bateryjny DC · PCS zewnętrzny
- PCS / model przekształtnika
- Kontener DC (wymaga stacji PCS 1250 kW)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymagany zewnętrzny skid PCS SN; Wymaga pełnej ścieżki formalno-budowlanej powyżej 2 MWh — według rekordu
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 25
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (ogniwa BYD Blade CTS)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 / C5
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -30
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 6058 x 2438 x 2896
- Masa (kg)
- 25 000
- Poziom hałasu dB(A)
- 75
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- UL 9540A, UL 9540, UL 1973, IEC 62619, UN 38.3, UN 3536, CE, detekcja pożarowa + gaszenie aerozolowe
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Wymaga stacji PCS/SN
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, IEC 61850, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 300–2000 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 0,5C, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- Gwarancja projektowa BYD
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

PowerMaster
Blok bateryjny DC. Moc AC, energia AC i RTE AC–AC są parametrami zestawu z dobranym PCS.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 3 440
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 3 096
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 3 096
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 1 720
- Moc maksymalna AC (kW)
- 1 720
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 91%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- W zestawie
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Hybrydowe
- Warunki i granica pomiaru RTE
- RTE AC–AC jest parametrem kompletnego zestawu. Należy uwzględnić dobrany dwukierunkowy PCS, pozostałą infrastrukturę konwersji i potrzeby własne. Nie jest to samodzielny parametr bloku bateryjnego DC. Kontener SOFAR PowerMaster (hybryda ciecz + powietrze)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- PowerMaster Utility
- Model / SKU producenta
- SOFAR PowerMaster 3.44 MWh (współpraca ze Smart String PCS SP3545K-MV)
- Forma fizyczna produktu
- System modułowy / rack
- Topologia sprzęgania
- Blok bateryjny DC · PCS zewnętrzny
- PCS / model przekształtnika
- Kontener DC (stacja PCS 1720 kW)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymagany zewnętrzny skid PCS SN; Wymaga pełnej ścieżki formalno-budowlanej powyżej 2 MWh — według rekordu
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 34,4
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (314 Ah, chłodzenie hybrydowe)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 / C5
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -30
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 6058 x 2438 x 2896
- Masa (kg)
- 34 000
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, UL9540A, chłodzenie hybrydowe ciecz + powietrze, wielostopniowa ochrona przeciwpożarowa
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Wymaga stacji PCS/SN
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, IEC 61850, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 300–2000 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 0,5C, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- Gwarancja projektowa Sofar
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.
ENNOVY-ESS
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 1 000
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 900
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 900
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 500
- Moc maksymalna AC (kW)
- 500
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90,5%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,5%
- Gwarantowane cykle
- 6 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Polski kontener Ennovation (wdrożenia Kradex Kielce i BrukArt)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- ENNOVY-ESS Container (PL)
- Model / SKU producenta
- ENNOVY-ESS 500kW / 1000kWh
- Forma fizyczna produktu
- Kontener
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Zintegrowany PCS 500 kW + polski ENNO-EMS
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymaga projektu architektoniczno-budowlanego powyżej 300 kWh — według rekordu
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 4
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 4
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (polska produkcja Warszawa + ENNO-EMS)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP54 / IP55
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -25
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 50
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 6058 x 2438 x 2896
- Masa (kg)
- 15 500
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, dedykowany system gaszenia kontenerowego, opcjonalna separacja galwaniczna transformatorem
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane do 20 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- Zasilanie rezerwowe zakładu i Peak Shaving
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, RS485, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 300–2000 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 6 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 6 000
- Warunki testu cyklicznego
- 25°C, 90% DoD, 70% EOL
- Zakres i podział gwarancji
- 5 lat bez wykluczeń (serwis PL 48h)
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.

MEW-b
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 996
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 830
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 830
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 83,3%
- Nominalny C-rate
- 0,5C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 500
- Moc maksymalna AC (kW)
- 500
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- 90%
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,2%
- Gwarantowane cykle
- 5 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- HVAC
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Konfiguracje modułowe MEW-b wielokrotności ~166 kWh: 830 kWh (przy 500 kW), 996 kWh (przy 300 kW i stacji 1000 kVA), 1050 kWh (z rezerwą +500 kWh), 1330 kWh (przy 600 kW), 2150 kWh (kontener 40ft)
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- ZPUE BESS / MEW-b / SPS Smart Power Station (Polska)
- Model / SKU producenta
- MEW-b 20/1000-4 (300-500 kW / 830-1050 kWh ze stacją trafo SN)
- Forma fizyczna produktu
- Kontener
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Dwukierunkowy inwerter AC/DC (warianty 300, 400, 500, 600, 1000 kW) + zintegrowana rozdzielnica nN ZR-W + rozdzielnica SN Rotoblok Air + transformator mocy SN/nN (np. 1000 kVA)
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Kompletna stacja SN ujęta w rozwiązaniu — według rekordu
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 30
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 300
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP / NMC / LTO (w rozdzielnicy DC aparatura 750 V DC ZR-W 1800 A, 50 kA; w mniejszych stacjach EV-CME 150 zakres 650–800 V DC)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- System HVAC (klimatyzacja i ogrzewanie w komorze baterii; w wersji podziemno-naziemnej SPS naturalna stabilizacja termiczna pod ziemią) / IP55 (IK10) / Prefabrykowany żelbet C30/37 z termoizolacją lub stal z wełną mineralną
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -20
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 40
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 40
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Wymiary W × D × H (mm)
- 6000 x 3000 x 3000 (Prefabrykowana stacja betonowa MRw-b G 20/1000-3) lub kontener 40ft
- Masa (kg)
- 25 000
- Poziom hałasu dB(A)
- 60
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- Prefabrykowana obudowa żelbetowa niepalna C30/37 IP55 IK10, system detekcji i gaszenia, monitoring styków eTemp
- Tryb backup / off-grid
- Zintegrowany backup — deklarowane do 20 ms
- Uwagi dotyczące backupu
- Kompletna stacja ze wszystkim po stronie SN i nN (transformator SN/nN 0,4/0,8/20/30 kV, rozdzielnica SN Rotoblok Air, rozdzielnica nN ZR-W i lokalna szafa SPS-Control EMS)
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP/IP, DNP3, IEC 61850 / IEC 60870-5-104, SPS-Control / SPS-SCADA
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 300–2000 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 5 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 5 000
- Warunki testu cyklicznego
- Żywotność projektowa do 20 lat; gwarantowane do 5 000 pełnych cykli w katalogu przemysłowym MEW-b / SPS (na karcie e-zpue dla SPS podano min. 2 000 cykli)
- Zakres i podział gwarancji
- Żywotność projektowa do 20 lat i do 5 000 cykli (lokalna szafa sterownicza SPS-Control z algorytmami pracy i bezpośrednią integracją ze SCADA OSD bez wymogu chmury)
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.
Solition Mega Five
PCS w zakresie produktu. Parametry AC odnoszą się do konfiguracji opisanej w dokumentacji OEM.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 5 015
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- 4 513,5
- Energia użyteczna AC (kWh)
- 4 513,5
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- 90%
- Nominalny C-rate
- 0,34C
- Moc znamionowa AC (kW)
- 1 725
- Moc maksymalna AC (kW)
- 1 725
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- 98,8%
- Gwarantowane cykle
- 8 000
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- 70%
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- ROZBIEŻNOŚĆ ŹRÓDŁOWA: dokumentacja opisuje 94% jako sprawność po stronie DC, natomiast wcześniejszy wsad przypisał 94% do RTE AC–AC. Wartość wymaga ponownego potwierdzenia na podstawie granicy pomiaru i karty OEM.
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- Solition Mega Five
- Model / SKU producenta
- Solition Mega Five 5.015 MWh (Liquid cooled LFP)
- Forma fizyczna produktu
- System modułowy / rack
- Topologia sprzęgania
- AC-coupled · PCS zintegrowany
- PCS / model przekształtnika
- Modułowy PCS do 1725 kW AC
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Wymaga pełnej ścieżki formalno-budowlanej powyżej 2 MWh — według rekordu
- Maks. liczba jednostek równoległych
- 10
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- 50,15
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (314 Ah, europejska linia Exide Technologies)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 / C5 (kontener 20ft)
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -30
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- 30
- Wymiary W × D × H (mm)
- 6058 x 2438 x 2896
- Masa (kg)
- 42 500
- Poziom hałasu dB(A)
- 65
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- IEC 62619, UL9540A, UN 38.3, klasa korozyjności C5, zaawansowany system ppoż.
- Tryb backup / off-grid
- Wymaga zewnętrznego układu STS / transformatora
- Uwagi dotyczące backupu
- Kontener wielkoskalowy (>2 MWh)
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Modbus TCP, IEC 61850, CAN
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Próg 300–2000 kWh — według rekordu
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- 8 000
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- 70%
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- 8 000
- Warunki testu cyklicznego
- 10 lat / 70% EOL wg standardu Exide
- Zakres i podział gwarancji
- 10 lat / 70% EOL Exide Europe
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.
BHF-X5015-S/C — kontenerowy BESS
Zakres dostawy i obecność PCS wymagają potwierdzenia. Parametry AC określa się dla kompletnego zestawu.
- Pojemność nominalna DC (kWh)
- 5 015
- Energia efektywna — wartość obliczona (kWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Energia użyteczna AC (kWh)
- W zestawie
- Zalecana głębokość rozładowania DoD (%)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Nominalny C-rate
- Oczekuje na potwierdzenie
- Moc znamionowa AC (kW)
- W zestawie
- Moc maksymalna AC (kW)
- W zestawie
- Sprawność pełnego cyklu RTE AC–AC (%)
- W zestawie
- Maksymalna sprawność PCS (%)
- W zestawie
- Gwarantowane cykle
- Brak danych
- EOL SOH — stan baterii na końcu gwarancji (%)
- Brak danych
- Układ chłodzenia
- Ciecz
- Warunki i granica pomiaru RTE
- Zakres integracji i obecność PCS wymagają potwierdzenia dostawcy. Nie przesądzamy, czy PCS wchodzi w zakres dostawy. Deklarowana sprawność OEM nie stanowi potwierdzonego RTE AC–AC całego systemu.
Maksymalny C-rate z dokumentacji: 0,5C · wartość maksymalna z karty OEM
Co obejmuje dostawa, jak urządzenia są połączone i jakie elementy są potrzebne do zbudowania kompletnego systemu.
- Seria produktowa
- BHF-X Series
- Model / SKU producenta
- BHF-X5015-S/C
- Forma fizyczna produktu
- Kontener
- Topologia sprzęgania
- Zakres integracji do potwierdzenia
- PCS / model przekształtnika
- Do doboru w zestawie
- Wymagane komponenty zewnętrzne
- Konwersja dc/ac (pcs) i pozostała architektura ac nie są określone w załączonej karcie oem; Konfiguracja do potwierdzenia.
- Maks. liczba jednostek równoległych
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna skalowalność (MWh)
- Oczekuje na potwierdzenie
Parametry ogniw, baterii, ochrony środowiskowej i fizycznej konstrukcji urządzenia.
- Chemia i typ ogniw
- LFP (3,2 V / 314 Ah; konfiguracja 12P416S)
- Stopień ochrony IP / klasa korozyjności
- IP55 / C4M
- Minimalna temperatura pracy (°C)
- -30
- Minimalna temperatura ładowania (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Maksymalna temperatura pracy (°C)
- 55
- Temperatura początku deratingu (°C)
- 45
- Maksymalna temperatura w warunkach gwarancji (°C)
- Oczekuje na potwierdzenie
- Wymiary W × D × H (mm)
- 6058 x 2438 x 2896
- Masa (kg)
- 42 000
- Poziom hałasu dB(A)
- 80
- Napięcie nominalne baterii DC (V)
- 1 331,2 V
- Zakres napięcia baterii DC (V)
- 1164,8–1497,6 V
- Bezpieczeństwo, PPOŻ i certyfikaty
- Detekcja gazów palnych i dymu; automatyczny system gaszenia aerozolem oraz system gaszenia wodą; IP55; C4M.
- Tryb backup / off-grid
- Oczekuje na potwierdzenie
- Uwagi dotyczące backupu
- Nie określono w karcie.
- Protokoły komunikacyjne EMS
- Ethernet, CAN, RS485
- Klasyfikacja budowlana w obecnym rekordzie
- Oczekuje na potwierdzenie
Wartości odnoszą się do konkretnego SKU, generacji, rewizji dokumentu i warunków eksploatacji.
Cykl, throughput i EOL SOH nie są parametrami zamiennymi. Warunki należy czytać łącznie z DoD, C-rate, temperaturą, okresem gwarancji i zakresem odpowiedzialności gwaranta.
- Gwarantowana liczba cykli
- Brak danych
- Gwarantowany throughput (MWh)
- Brak danych
- Gwarantowany próg EOL SOH (%)
- Brak danych
- Marketingowa deklaracja liczby cykli
- Oczekuje na potwierdzenie
- Warunki testu cyklicznego
- Oczekuje na potwierdzenie
- Zakres i podział gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
- Wymóg połączenia z chmurą dla gwarancji
- Oczekuje na potwierdzenie
Podstawowe informacje operacyjne, oddzielone od parametrów OEM.
Dokumenty są przypisane do konkretnego rekordu produktu. Aktywne pobieranie udostępniamy wyłącznie dla zweryfikowanego pliku OEM lub prawidłowego załącznika PDF LIBRANS.
Porównanie wybranych systemów
Zestawienie nie przyznaje punktów ani nie tworzy rankingu. Pokazuje dane, różnice i braki źródłowe.
Twoje konfiguracje porównawcze
Zestawy są zapisywane lokalnie w tej przeglądarce bez automatycznego terminu wygaśnięcia. Pozostają do usunięcia przez użytkownika lub wyczyszczenia danych strony w przeglądarce. Limit: 20 zestawów; po przekroczeniu najstarszy jest usuwany. Link można skopiować i przekazać innemu użytkownikowi.
O katalogu LIBRANS
Niezależne narzędzie techniczne do porównywania systemów BESS C&I i Utility-Scale.
Cel i zakres katalogu
LIBRANS Katalog BESS pomaga inwestorom i zespołom technicznym przeglądać oraz porównywać magazyny energii dla zastosowań komercyjnych, przemysłowych i wielkoskalowych. Zestawiamy architekturę, energię, moc, sprawność, warunki pracy, gwarancję i dostępne dokumenty. Nie tworzymy rankingu handlowego ani płatnej kolejności produktów.
Pochodzenie danych
Informacje opracowujemy na podstawie publicznych materiałów producentów i OEM: kart katalogowych, instrukcji, dokumentacji technicznej, deklaracji zgodności oraz innych źródeł przypisanych do konkretnego modelu, SKU lub konfiguracji. Dane przekazane przez importera albo dystrybutora są oznaczane jako potwierdzone dopiero po ich otrzymaniu i redakcyjnej kontroli.
Jak czytać oznaczenia rekordów?
Dane techniczne — wartości opracowane z dostępnych źródeł technicznych. Źródła wskazane — rekord zawiera odniesienia do dokumentacji; samo oznaczenie nie potwierdza kompletności ani odpowiedzi importera. Rozbieżności — wykryto niezgodność między dokumentami, wariantami lub granicami pomiaru. Wymaga weryfikacji — brakuje wystarczającej podstawy do jednoznacznego przedstawienia wartości.
Braki danych i potwierdzenia
Komunikat „Oczekuje na potwierdzenie” nie oznacza zera ani braku funkcji. Oznacza, że parametr wymaga uzupełnienia lub potwierdzenia przez producenta, importera albo dystrybutora. Dla parametrów zależnych od konfiguracji stosujemy odrębne oznaczenie „W zestawie” lub „W konfiguracji”. Warunki gwarancji, dostępność, terminy dostaw, części zamienne i serwis wymagają aktualnego potwierdzenia dostawcy.
Granice porównywania
Wartości DC, AC, sprawność PCS i RTE AC–AC są prezentowane oddzielnie. Porównanie jest miarodajne tylko wtedy, gdy zakres urządzeń i granice pomiaru są zgodne. Szczegółowe objaśnienia parametrów i zależności technicznych znajdują się w zakładce FAQ parametrów.
Zdjęcia i dokumentacja
Zdjęcie oznaczone jako zatwierdzone zostało ręcznie przypisane do rekordu. Brak zatwierdzonej fotografii może oznaczać wykorzystanie schematu poglądowego. Opis źródła PDF nie musi oznaczać, że plik jest już załączony i dostępny do pobrania. Przycisk pobierania pokazujemy wyłącznie dla rzeczywistego pliku lub zweryfikowanego, działającego źródła.
Aktualność i status rozwoju
Wersja katalogu: 2.5.14 · aktualizacja: 4 listopada 2026 r. Katalog pozostaje w fazie rozwojowej. Część rekordów może zawierać brakujące parametry, oczekiwać na potwierdzenie dostawcy, nie mieć zatwierdzonego zdjęcia lub pobieralnego dokumentu. Oficjalna premiera katalogu planowana jest na połowę listopada 2026 r.
Niezależność i odpowiedzialność
LIBRANS porządkuje i weryfikuje informacje, ale nie zastępuje audytu projektu, analizy kompatybilności, oceny warunków przyłączenia ani indywidualnej oferty EPC. Dane katalogowe opisują stan źródeł na wskazany moment. Producent, importer lub dystrybutor odpowiada za prawdziwość przekazanych przez siebie deklaracji, a redakcja LIBRANS za ich przypisanie, udokumentowanie i sposób prezentacji.
Jesteś producentem, importerem lub dystrybutorem?
Sprawdź rekordy swoich produktów. Potwierdź model i wariant, przekaż aktualne karty katalogowe, warunki gwarancji, instrukcje oraz informacje o dostępności i serwisie. Zgłoś korektę, jeśli zauważysz brak lub rozbieżność. Po otrzymaniu kompletnego zgłoszenia redakcja LIBRANS analizuje materiały i dąży do aktualizacji zatwierdzonych informacji w ciągu 3 dni roboczych. Termin dotyczy kompletnych zgłoszeń; nie oznacza automatycznego przyjęcia każdej deklaracji.
Kontakt z redakcją
Jeżeli nie reprezentujesz bezpośrednio dostawcy, ale zauważyłeś błąd, brak dokumentu lub niezgodność w rekordzie, prześlij nam identyfikator LIBRANS i krótką informację o problemie.
LIBRANS Polska · Katalog BESS · Niezależne zestawienie techniczne. Brak danych nie oznacza zera, a status źródeł nie zastępuje potwierdzenia producenta lub dostawcy.
FAQ parametrów BESS
Objaśnienia pojęć technicznych używanych w kartach produktów i porównaniach LIBRANS.
1. Czym różni się pojemność nominalna DC od energii użytecznej AC?
Pojemność nominalna DC opisuje energię znamionową po stronie baterii. Energia użyteczna AC określa energię możliwą do oddania po stronie prądu przemiennego w określonej konfiguracji. Na wynik wpływają m.in. dopuszczalna głębokość rozładowania, straty konwersji oraz potrzeby własne systemu. Tych wartości nie należy utożsamiać ani porównywać bez sprawdzenia granicy pomiaru.
2. Co oznacza moc znamionowa AC i czym różni się od pojemności?
Moc AC (kW) określa, jak szybko system może pobierać lub oddawać energię po stronie AC. Pojemność (kWh) opisuje ilość energii. Są to różne parametry: moc wpływa m.in. na obsługę szczytów obciążenia, a pojemność na czas dostarczania energii. W bloku bateryjnym DC moc AC zależy od dobranego PCS i pozostałej konfiguracji.
3. Co oznacza RTE AC–AC i dlaczego ważna jest granica pomiaru?
RTE AC–AC to stosunek energii oddanej po stronie AC do energii pobranej po stronie AC w pełnym cyklu ładowania i rozładowania. Aby wartości były porównywalne, trzeba znać granice pomiaru oraz ustalić, czy uwzględniono PCS, transformator, chłodzenie, sterowanie i inne potrzeby własne. Deklaracja sprawności samej baterii lub toru DC nie jest automatycznie RTE AC–AC całego systemu.
4. Czym różni się sprawność PCS od sprawności całego systemu?
Sprawność PCS opisuje straty w przekształtniku podczas konwersji energii między DC i AC. RTE całego systemu obejmuje szerszy zakres strat w cyklu, w tym baterię, konwersję oraz — zależnie od przyjętej granicy — urządzenia pomocnicze i transformator. Maksymalna sprawność PCS nie może zastępować wartości RTE AC–AC.
5. Czy blok bateryjny DC może współpracować z siecią energetyczną?
Tak. Blok bateryjny DC może być częścią instalacji współpracującej z siecią, jeżeli zostanie połączony z odpowiednim dwukierunkowym PCS, sterowaniem EMS, zabezpieczeniami i wymaganą infrastrukturą przyłączeniową. Oznaczenie DC-only opisuje zakres samego bloku, a nie automatycznie tryb off-grid ani brak możliwości eksportu energii do sieci.
6. Co oznacza informacja, że parametr jest dostępny „w zestawie” lub „w konfiguracji”?
Oznacza, że parametr nie opisuje samego komponentu, lecz kompletny układ z dobranymi urządzeniami. Przykładowo moc AC i RTE AC–AC bloku DC można określić dopiero po doborze PCS oraz pozostałych elementów systemu. Wartość musi być przypisana do konkretnej konfiguracji, a nie przenoszona z innego modelu lub rodziny urządzeń.
7. Czym jest C-rate i dlaczego maksymalny C-rate nie jest tym samym co moc znamionowa?
C-rate opisuje szybkość ładowania lub rozładowania względem pojemności baterii. Wartość maksymalna określa granicę dopuszczoną w danych warunkach, a niekoniecznie moc ciągłą znamionową. Przeliczenie C-rate na kW wymaga znajomości pojemności, ograniczeń prądowych, napięcia i warunków pracy. Nie należy wpisywać maksymalnego C-rate do pola nominalnego bez potwierdzenia.
8. Jak interpretować DoD, gwarantowane cykle, throughput i EOL SOH?
DoD określa, jaka część pojemności jest wykorzystywana w cyklu. Jeżeli LIBRANS wylicza energię efektywną na podstawie pojemności i DoD, oznacza ją jako wartość obliczoną arytmetycznie — nie jest to deklaracja OEM ani wynik badania laboratoryjnego. Liczba cykli opisuje deklarowaną trwałość przy określonych warunkach testu. Throughput określa łączną energię przetworzoną w okresie gwarancji, a EOL SOH wskazuje minimalny stan zdrowia baterii na końcu zdefiniowanego okresu lub testu. Parametry należy czytać łącznie z temperaturą, C-rate, DoD, okresem gwarancji i warunkami producenta.
9. Czy moc DC można bezpośrednio przeliczyć na moc AC?
Nie ma jednego stałego przelicznika DC na AC. Przy znanej pojemności i C-rate można oszacować graniczną moc po stronie baterii: moc DC [kW] ≈ pojemność [kWh] × C-rate. To nie jest jeszcze moc AC. Moc po stronie AC ogranicza dobrany dwukierunkowy PCS, napięcie i prądy robocze, warunki temperaturowe oraz pozostałe elementy systemu. Sprawność PCS wpływa na straty konwersji, ale nie zastępuje jego znamionowej mocy. Dlatego moc AC podajemy dla potwierdzonego urządzenia lub kompletnego zestawu, a nie wyprowadzamy jej wyłącznie z pojemności baterii.